Sahte doktor Ayşe Özkiraz'ın astsubay sevgilisi her şeyi anlattı: Aldatıldığını öğrendi, gerçekler yüzleşince ortaya çıktı

Sahte doktor Ayşe Özkiraz'ın astsubay sevgilisi her şeyi anlattı: Aldatıldığını öğrendi, gerçekler yüzleşince ortaya çıktı

Kanal D Ana Haber'de yer verilen habere göre, sahte doktor kıskançlık nedeniyle ortaya çıktı.

Tekirdağ Çerkezköy Devlet Hastanesi’nde kendisini ‘pratisyen hekim’ olarak tanıtan ve diğer doktorların şüphelenip, şikayette bulunmasıyla gözaltına alındıktan sonra sahte diploma ile hastanede görev yaptığı anlaşılınca tutuklanan Ayşe Özkiraz'ın astsubay sevgilisi C.T.'nin ifadesi ortaya çıktı. C.T.'nin Özkiraz'ın doktor olmadığını eski sevgilisi sayesinde öğrendiği belirtildi.

'Sahte doktor' Ayşe Özkiraz'ın astsubay sevgilisinin ifadesi ortaya çıktı. Sevgilinin kulak muayenesinin bile Özkiraz tarafından ayarlandığı ortaya çıktı.

Kanal D Ana Haber'de yer verilen habere göre, sahte doktor kıskançlık nedeniyle ortaya çıktı.

"Doktor önlüğü ve steteskopla karşıladı"

Özkiraz, sosyal medya üzerinden astsubay C.T. ile sevgili oldu. Kendisini de Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 6. sınıf öğrencisi olarak tanıttı.

İkilinin genellikle hastanenin kantininde buluştuğu ortaya çıktı. Buluşmalarda Özkiraz'ın üstünde ise hep beyaz bir doktor önlüğünün olduğu ve astsubay sevgilinin Özkiraz'dan şüphelenmediği ifade edildi.
Astsubay sevgili C.T. ifadesinde şunları kaydetti:

"Bir gün rahatsızlandım, Ayşem'i aradım. Beni Cerrahpaşa Tıp Fakültesine çağırdı. Doktor önlüğü ve steteskopla karşıladı. Kendisini muayene için randevu alınırken kadın doğum asistanı olarak tanıttı."

Astsubay sevgili bu sözlerden şüphelendi ancak sahte doktor Özkiraz durumu geçiştirdi. Sahte doktor bu kez sevgilisini 'mezun oluyorum' diyerek okula çağırdı.

"Hiç arkadaşın yok mu?"

C.T., Özkiraz'ın sözlerinden şüphelendiğini belirterek şu ifadeleri kullandı:

"Çapa Tıp Fakültesi'nin mezuniyet töreniydi, ancak daha önceden Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde öğrenci olduğunu söylemişti. Durumdan şüphelendim. 'Hiç arkadaşın yok mu?' dedim. O da daha fazla şüphelenmemem için partide diğer öğrencilerle fotoğraf çektirdi."

Sonra da sahte doktor Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesine taşındı ve Devlet Hastanesi Çocuk Cerrahi Bölümü'nde staj yaptığını söyledi.

"Yalan söylediğini itiraf etti"

Tüm bunlar yaşanırken astsubay sevgiliye sosyal medyadan bir kişi ulaştı. O kişi ise sahte doktorun diğer sevgilisiydi. Ve Ayşe Özkiraz'ın yalan söylediğini, doktor olmadığını söyledi. Yani yalanı aldatılan sevgili ortaya çıkardı.

Astsubay C.T., konuya ilişkin ifadesinde şunları söyledi:

"Ben önce inanmadım. Bana gösterdiği fotoğraflardan ev adresini buldum. Orada da annesinin ev hanımı, babasının ise kamyon şoförü olduğunu öğrendim. Hemen Özkiraz'ı aradım. Evinin orada buluştuk. Yalan söylediğini itiraf etti."

Etiketler :