Sandra Bullock, Teklif'teki çıplak sahnenin perde arkasını anlattı

ABD'li oyuncu Sandra Bullock, 2009'da vizyona giren romantik komedi Teklif'te (The Proposal) Ryan Reynolds'la kamera karşısına geçtiği çıplak sahnenin perde arkasında yaşananları anlattı.

Adam Ray'in sunduğu About Last Night Podcast programına katılan Bullock karşı karşıya kaldığı zor durumdan bahsetti.

Filmdeki sahnede karakterler yanlışlıkla birbirlerine çarpıyor ve çıplak biçimde yere düşüyordu. 

Anne Fletcher'ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Betty White, Mary Steenburgen, Malin Akerman, Craig T. Nelson gibi isimler de rol almıştı. 

Bullock programda şu ifadeleri kullandı:

Kapalı bir setimiz vardı, bu da kimsenin oraya gelmesine izin verilmediği anlamına geliyordu. Ryan ve ben mahrem bölgelerimize ten rengi şeylerden yapıştırmıştık. Saçlarım stratejik olarak meme uçlarımın ve Ryan'ınkinin üstündeydi. Her neyse onun üstündeydi işte, ne olduğunu bilmiyordum çünkü bakmamıştım.

Kestik dediklerinde hareket edemiyorduk. O sırt üstü ve dizleri yukarıda duruyordu. Ben de yerde dizlerimin üzerinde duruyordum ve sadece bekliyordum. Bakmak istemiyordum ve gerçekten hareket edemiyorduk.  Yönetmen Anne Fletcher'ın, 'Ryan t***klarını görebiliyoruz' dediğini duydum. Ben de, 'Aman Tanrım aşağı bakma aşağı bakma' diyordum. Karanlıktaki herkes monitör bulup bulamayacaklarını görmek için dönüp duruyordu. Ben de içimden, 'Anne bu bilgiyi paylaşmanın başka yolları var' diyordum.

Bullock, Reynolds'la birbirlerini uzun süredir tanıdıkları için setteki bu tuhaf ana gülüp geçtiklerini söyledi. 

Sandra Bullock'un yeni filmi The Unforgivable, Netflix'te izlenebilir. Ryan Reynolds ise 13 Ağustos'ta vizyona giren Gerçek Kahraman'la (Free Guy) hayranlarının karşısına yeniden çıkmıştı. 

Independent Türkçe / Derleyen: Esra Güngör

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin