Savcı Sayan istedi biz ispatladık: Bunlar ne Savcı Bey?

Savcı Sayan'a yakın isimlerden Nizamettin Şahin'in küçük bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanmasının ardından Savcı Sayan, ABC Gazetesi ve Tele1'e hakaret ederek yakınlık iddialarını reddetti. Yakınlığın delilleri ortaya çıktı.

Savcı Sayan'a yakınlığıyla bilinen Nizamettin Şahin'in küçük bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanmasının ardından Savcı Sayan gerçekleri yazan ABC Gazetesi ve Tele1'e hakaret ederek "iftiracı" ve "alçak" sıfatlarını sarf etti.

Çirkin Sözler, Hakaretler

Savcı Sayan ev ziyaretlerinde, seçim çalışmalarında sürekli yan yana objektiflere poz verdiği çocuk istismarcısı iddiasında bulunulan Nizamettin Şahin ile yakınlık iddialarına Twitter üzerinden açıklama yaparak cevap verdi. Sayan, açıklamasında yakınlık iddialarını reddederek ABC Gazetesi'ne ve Tele1'e hakaret ederek "Söz konusu kişi ile bağımı ispatlamayan alçaktır." dedi.

Doğrudan ABC Gazetesi ve Tele1'e "iftiracı" diyerek hakaret eden Savcı Sayan aynı paylaşımında avukatının açıklamasına da yer vererek "Yargı önünde hesap vereceksiniz" sözleriyle suçları işlerini düzgün yapmak olan gazetecileri aklınca tehdit etti.

 

 

Yakınlığın Kanıtları!

Savcı Sayan'ın ABC Gazetesi'ne ve TELE1'e hakaret etmeye varacak şiddette itiraz ettiği "yakınlığın" ise yeni fotoğrafları ortaya çıktı. Çocuk istismarcısı olduğu iddia edilen Nizamettin Şahin'in kendi twitter hesabından yapmış olduğu paylaşımlarda hem seçim sürecinde hem sonrasında Savcı Sayan'ın destekçisi olduğu, yakınında yer aldığı belli oldu.

Öte yandan Savcı Sayan'ın ve Avukat Oktay Keskin'in açıklamalarında "çekilen fotoğrafların birinde görünen şahıs" dediği ve istismarcı olduğu iddiasıyla tutuklanan Şahin ile ortaya çıkan yeni fotoğraflarda yanyana "çay molası" verip durum değerlendirmesi yaptığı gözler önüne serildi. Sayan'ın bu kanıtlara ne diyeceği merak konusu oldu.

niz-4.jpgniz-1.jpg

 

nizamettin-sahin-1.jpg

 

nizamettin-sahin6.jpg

nizamettin-sahin-2.jpgnizamettin-sahin-3.jpgnizamettin-sahin-4.jpgnizamettin-sahin-5.jpg

İlgili Haberler
Önceki ve Sonraki Haberler
Politika