Seçime günler kala kirli tezgah!

Seçime günler kala kirli tezgah!

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, son günlerde sosyal medya üzerinden “Silivri’de 30 bin hayvanın katledildi” haberinin tamamen yalan olduğunu ve

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, son günlerde sosyal medya üzerinden “Silivri’de 30 bin hayvanın katledildi” haberinin tamamen yalan olduğunu ve karalama amaçlı olduğu belirtti.

ABC HABER MERKEZİ

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar öldürüldüğü iddia edilen 30 bin hayvan için ,“Daha önce ceza kesilen bir arkadaşımız bu oyunu yapıyor. Silivri’de 30 bin sokak hayvanı katledilmiş, Silivri’de 30 bin sokak hayvanı yok, böyle bir popülasyon yok, bu arkadaşımız çok hassas bir durumu sosyal medya üzerinden yayıyor. Sırf yediği ceza için kendi çıkarı için yapıyor. Sonra bir ihbarda bulunuyor. Silivri Belediyesi olarak Türkiye’de ilk defa hayvan hakları savunucusu derneklerle protokol yaptık. Tam bir entegrasyon, görevlerimizin bir kısmını onlara devrettik. Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdik.

'TAM SEÇİM ÜZERİ SİYASİ BİR KARALAMA'

Bahse edilen yer, eceli ile ölen hayvanların, herhangi bir kaza sonucu hayatını kaybeden hayvanların izole edilerek gömüldüğü alandır. Akşam o gömülü hayvanları çıkarıyorlar, Kaymakamlıkta aldı bu hayvanları otopsiye gönderdi. Hangi tarihte ne zaman gömüldüğünü tespiti yapacak. Bu çok ahlaksızca yapılmış, kendi kafasına göre orayı burayı kazarak yapamaz bu işi, bunu yapan ruh hastası biri, normal bir insan bunu yapamaz. Bu kadar acımazsız bu kadar insafsız olamaz bir insan. Tam seçim üzeri siyasi bir karalamadır bu..!

'ORASI RESMİ DEFİN ALANI'

Sokakta bulunan ölü hayvanları nereye atalım, onları paketleyerek izole ederek gömüyoruz. Orası resmi defin alanı.

'SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUM'

Bu şahıslarla ilgili olarak savcılığa suç duyurusunda bulundum. Bu olay tamamen seçim üzeri yapılmış bir karalamadır. Silivri’de bu denli hassas, geniş teçhizatı ve ekibiyle, büyük bir emekle en iyi yaptığımız hizmeti sabote etmek için yapılmış tam seçim üstü yapılmış özel bir provokasyondur bu.” dedi.

Silivri Belediyesi  Trakya’da ki ilçeler arasında en kapsamlı Hayvan Yoğun Bakım Ünitesi’ne sahip belediyelerdendir. Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın önderliğinde Silivri'de aktif olarak hizmet veren iki ayrı hayvan koruma derneği ile bir ilki gerçekleştirerek işbirliği protokolü imza altına almıştır.

İLGİLİ HABER: 4 EKİM HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ’NDE SİLİVRİ’DE ÖRNEK İŞBİRLİĞİ

İLGİLİ HABER: SİLİVRİ’DE CAN DOSTLARIMIZ İÇİN ANLAMLI İŞBİRLİĞİ

Demirören Medya okuyucularına yalan söylüyor!

Etiketler :

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Son Dakika Haberleri