Sedat Peker ile Anonymous birbirine girdi: Yürü git faşist

Sedat Peker ile Anonymous birbirine girdi: Yürü git faşist

Sedat Peker ile dünyaca ünlü hacker grubu Anonymous sosyal medyada birbirine girdi. Anonymous, Peker'in bilgi sakladığını söyledi ve "Yürü git faşist" dedi.

Dünyaca ünlü hacker grubu Anonymous ile organize suç örgütü lideri Sedat Peker birbirine girdi. Anonymous, Sedat Peker’in bilgi sakladığını söylemiş ve "Sedat Peker sadece kayıp silahlardan söz ediyorken, biz diyoruz ki Erdoğan'ın eğitim kamplarında yetiştirilen özel ordusunda sözü edilen silahlardan kat kat fazlası var. Ayrıca Sedat Peker'in bazı bilgileri sakladığını ve tek tarafa saldırdığını tekrarlamak gerekir“ ifadelerini kullanmıştı.

Sedat Peker iddiayı yalanlamadı ama...

Peker bu iddiayı reddetmemiş ve Anonymous’a bir cevap vermişti. Peker cevabında bilgi sakladığını kabul etmiş ve „Doğru söze bizim inancımızda 'amin' denir. Ben bunu zaten açıkça söylemiştim, yani bu bir sır değil. Bilgi saklıyor muyum? Evet saklıyorum, ancak her bilginin paylaşılacağı bir zaman elbet ki var. Kimse kusura bakmasın, ben kimsenin işine karışmam, ancak kendi işime de kimseyi karıştırtmam" demişti.

"Yürü git faşist"

Anonymous, bunun üzerine Sedat Peker’e bir cevap verdi. Verilen cevapta, „Sedat Peker bize hitaben laf salatası yapmış. Kendisine cevabını sonra vereceğiz. Şimdilik kendisine diyebileceğimiz tek şey: 'Yürü git, faşist'" ifadelerini kullandı.

GENEL