Sedat Peker'den sert açıklama: İmanlı nesil yetiştireceğiz derken çoğunluk pudracı nesil oldu

Sedat Peker'den sert açıklama: İmanlı nesil yetiştireceğiz derken çoğunluk pudracı nesil oldu

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medyadan açıklamalarda bulundu. Dış politikayı eleştiren Peker, "Siz yine de verin mehteri" diyerek duruma tepki gösterdi.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medyadan açıklamalarda bulundu. Dış politikayı eleştiren Peker, "Siz yine de verin mehteri" diyerek duruma tepki gösterdi. Peker ayrıca, "İmanlı nesiller yetiştireceğiz derken çoğunluk pudracı nesil oldu" ifadelerini kullandı.

Peker'in açıklaması şöyle:

Bir zamanlar mavi vatan iddiamız vardı şimdi oldu yalan vatan. Doğalgaz arama gemilerimiz vardı, şimdi tersanelerde çürüyorlar. Ermenistanı yendik Azerbaycanla direk kapı açacağız dedik ortada bir kapı yok. Kıbrısın bağımsızlığını açıklayacağız dedik, tüm dünya bunu beklerken Başbakanlık binasının yapılacağını müjdeledik.Cuma namazını Emevi Camiinde kılacaktık, o da yalan oldu. 18 adalarda hak iddia ettik, adaları Yunanistan işgal etti. Görünen o ki yeniden kuracağız dediğimiz Osmanlı İmparatorluğu da artık bu saatten sonra başka bir bahara kaldı. Video yayınlayabildiğim zamanlarda her gün yeni doğalgazlar, altın madenleri bulunuyordu. Benim videolar durduktan sonra doğalgaz ve altın madenleri de yalan oldu. İmanlı nesiller yetiştireceğiz derken çoğunluk pudracı nesil oldu. Ama siz yine de verin mehteri.

GENEL