Sedat Peker’in Veyis Ateş iddialarını doğrulayan tatil fotoğrafı ortaya çıktı

Sedat Peker’in Veyis Ateş iddialarını doğrulayan tatil fotoğrafı ortaya çıktı

Organize suç örgütü kurmak ve yönetmekle suçlanan Sedat Peker, Habertürk sunucusu Veyis Ateş hakkında öne sürdüğü iddialara karşı gözlerini yumdu.

Organize suç örgütü kurmakla suçlanan Sedat Peker, güvenlik güçleri tarafından aranmaya devam ediyor. Her hafta çektiği videolarla şok edici iddialarda bulunan Peker, her iddiası sonrasında da "yalan makinesi" sözünü ortaya atarak, söylediklerinin tamamının doğru olduğunu söylüyor.


365fbd96-41d2-4051-90ce-54e719b110ed.jpeg

Görsel: Veysi Ateş instagram hesabı

Bu haftaki videosunda Peker, Habertürk sunucusu Veyis Ateş hakkında çarpıcı iddialarda bulundu. Habertürk yayınına İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun katıldığı akşam reklam arasında Veyis Ateş'i Erdal Aras'ın aradığını ve kendisine "Reis'i sen de tanıyorsun, ben de tanıyorum, niye söylemiyorsun" dediğini anlatan Peker, Ateş'in Erdal Aras'ın yardımcısı olduğunu ileri sürdü.

ce191f63-1f35-4b8b-b85d-3310e9d0757a.jpeg

Görsel: The Bodrum By Paramount Hotel fotoğrafı

Sedat Peker Ateş hakkında çarpıcı iddialarda bulundu

Habertürk yayınını engellediğini söyleyen Peker, Ateş için, "Sarmayacaktım, bloke ettin ya bitti artık, hiçbir şansı yok. Kayıt var Veyis. Sağlık Bakanlığı'ndaki hikayeni anlatmayacağım. Para konusunda biriyle ters düştün ya, onun ailesi benim sevdiğim bir aile. Şimdi seni patlatınca onu da patlatacağım. Sağlık Bakanlığı’nda sorun yaşadınız ya onunla, parayı sen aldın. Siz ne pislik insanlarsınız. Utanmadan TV’lere gidip şu hırsıza operasyon yapıldı diyorsunuz. İnsanlar güvenip sizi dinliyorlar" ifadelerini kullandı.

Veyis Ateş'ten bir açıklama gelmedi

Peker aynı zamanda Ateş'in Sezgin Baran Korkmaz'ın otelinde tatil yaptığını ileri sürdü. Bunun üzerine sosyal medyada Ateş'in Bodrum'da tatil yaparken çekilmiş fotoğafları dolaşıma girdi. Otelde kaldığı iddia edilen Rasim Ozan Kütahyalı'dan açıklama gelirken, Peker'in videosunun üzerinden saatler geçmesine rağmen Veyis Ateş'ten tek bir açıklama dahi gelmedi. Kütahyalı Korkmaz ile bir bağlantısının olmadığını söylerken, Veyis Ateş'in iddialar karşısında ne cevap vereceği merakla bekleniyor. Twitter'da Türkiye gündemine bakıldığında Ateş ilk sıralarda yer alıyor ve gözler Ateş'in vereceği cevabı arıyor.

 

 

O akşam tepki çekmişti

Öte yandan Habertürk yayınında Veyis Ateş'in Bakan Soylu'ya yalnızca iki soru sorması ve iki sorusunda da, "Kendinizi yalnız hissediyor musunuz?" demesi sosyal medyadan tepki çekmişti ve Ateş'in yayını manipüle etmeye çalıştığı iddia edilmişti.

Veyis Ateş'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımdaki otel ile The Bodrum By Paramount Hotel'in fotoğrafları arasında benzerlik de dikkatlerden kaçmadı.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem