Sen Çal Kapımı dizisi Mucize Doktor dizisiyle birleşiyor! Serkan’ın ölümcül hastalığına Ali Vefa el atacak! Yapım harekete geçti! Neler oluyor?

Sen Çal Kapımı dizisi Mucize Doktor dizisiyle birleşiyor! Serkan’ın ölümcül hastalığına Ali Vefa el atacak! Yapım harekete geçti! Neler oluyor?

FOX TV ekranlarının en sevilen yapımlarından biri olan Sen Çal Kapımı dizisinin sezon finali yaparak ekranlara veda etmesi seyircisini her ne kadar üzse bile ortaya bomba gibi bir iddia atıldı. Sen Çal Kapımı dizisinin son bölümünde...

FOX TV ekranlarından iki dizide maceralarına devam ediyor. Mayıs ayının sonlarına doğru ekranlara gelecek olan Sen Çal Kapımı dizisinde Serkan karakterinin hastalığı ise kafalarda soru işareti olarak kalıyordu. Ölümcül olduğu bilinen hastalığın Eda ve Serkan ilişkisini olumsuz yönde etkileyeceği de konuşulanlar arasında yerini alıyordu.

Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in bulunduğu dizi ile başrollerine Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor. İki dizinin yapımcılığını da MF Yapım üstleniliyor. Mucize Doktor ve Sen Çal Kapımı dizisinin aynı kanalda ve aynı yapımda olması da bu iddianın doğru olabileceği ihtimalini artıyor.

sen-cal-kapimi-67134-large-image-32b665cd-f551-4d6e-a657-ffbbfb45e810-mpositioned-640x360-001.jpg

Sevilerek izlenen ve her bölümünde beğeni rekorları kıran başarılı dizi Mucize Doktor sezon finali yapmadan önce bir Sen Çal Kapımı dizisinin konuklarını Berhayat Hastanesinde ağırlayacak. İddialara göre Sen Çal Kapımı dizisinin bir sahnesinde Kerem Bürsin’in hayat verdiği Serkan karakteri fenalaşacak ve olduğu yere bayılacak.

mucize-doktor-56910-promo-image-dd4cbe1e-bb3a-4488-8889-3c0e7beaea1e-mpositioned-640x360-001.jpg

Eli ayağına dolanan Eda ise soluğu Ali Vefa’nın çalıştığı Berhayat Hastanesinde alacak. Ali Vefa ise vakayı kendisi almak isteyecek ve ameliyatını gerçekleştirecek. Eda ameliyathane kapısının önünde sevdiği adamın iyi olup çıkmasını bekleyecek. İki dizinin birleştiği anlarda ise reytinglerin zirveye çıkacağı düşünülüyor.

mucize-doktor-68790-large-image-e96a44ad-7d1b-4f12-97c0-8cba86fd9df6-mpositioned-640x360-001.jpg

İki dizininde sosyal medyada ve televizyon dünyasında çok sevenleri bulunuyor. Eğer iki dizinin birleşme ihtimali gerçek olursa sosyal medya çalkalanacak demektir. Ali Vefa ve Nazlı aşkına ek olarak birde Serkan ve Eda aşkının eklenmesi ikilinin arkadaş olma ihtimalleri bile seyircinin çok hoşuna gitti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv