Sen Çal Kapımı dizisinden hem özür hem final mesajı! Her şey bir gecede oldu! Setteki herkes koronavirüs

Sen Çal Kapımı dizisinden hem özür hem final mesajı! Her şey bir gecede oldu! Setteki herkes koronavirüs

Sen Çal Kapımı dizisinde son zamanlarda gelişen skandal olaylar diziyi derinden etkiliyor. Dizinin hikayesi kadar diziden bağımsız olarak dışarıda birçok olay meydana geliyor.

Başrollerini Kerem Bursin ve Hande Erçel’in yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisinde ortalık fena karışmış durumda birbirinden çarpıcı açıklamalar arka arkaya gelirken sette ortam çok gerildi. FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisi televizyonda yakaladığı reyting rakamlarından ziyade sosyal medyadan gördüğü ilgi ile ön plana çıkıyor.

Kerem Bursin'den skandal ifadeler

Son olarak dün dizinin başrolleri Kerem Bursin ve Hande Erçel setteyken Instagram üzerinden bir canlı yayın yaptılar. Canlı yayın esnasında, birden yükselen Kerem Bursin mekanlarda oturan, sokakta maskesiz bir şekilde dolaşan insanlara “Salak” demesi üzerine sosyal medyada tepkilerin hedefi olmuştu. Oyuncu bugün ise bu sözlemi üzerine özür diledi.

1148458.jpg

Kerem Bursin, yaptığı açıklamada “Kabul ediyorum. Salak kelimesini kullanmak doğru bir tercih değildi, hoş da değildi, hatta yanlıştı. Bu yanlış için özür dilerim. Kullanabileceğim başka bir kelime de olabilirdi. Dediğim gibi özür dilerim” sözleri ile özrünü dile getirdi. Pandemi ortamında sadece biraz daha fazla dikkat edilmesi gerektiğini düşünen oyuncu bu çıkışı ile pişman olduğunu takipçileri ile paylaştı.

sencalkapimi-16-9-1596648163.jpg

Sen Çal Kapımı final yapıyor

Son olarak Sen Çal Kapımı setinden bilgiler veren Kerem Bursin, dizinin bu haftalar içinde final kararı alacağı söylemlerine de açıklık getirdi. Setteki önlemlerin çok sıkı olduğunu dile getiren oyuncu, dezenfektanların bol olduğunu ve her gün test yapıldığını belirtti.

1355818.jpg

Oyuncu ekibinin sürekli maske kullandığını belirten Kerem Bursin şu ana kadar beş kişinin koronavirüs testlerinin pozitif çıktığını da söyledi. Son zamanlarda dizilerde artan vakalara Sen Çal Kapımı dizisinden de beş kişi daha eklenmiş oldu. Dizi setlerinde artan tedbirlere karşın vaka sayısındaki yükseliş ise seyircileri kaygılandırıyor.

Medya