Serdar Ortaç borçlarından dolayı zor durumda olduğunu söylemişti ama arabasını görenler şoke oldu

Serdar Ortaç borçlarından dolayı zor durumda olduğunu söylemişti ama arabasını görenler şoke oldu

Serdar Ortaç geçenlerde yaptığı bir açıklamada borçlarını Serdar Ortaç olduğu için banka tarafından ertelendiğini duyurmuştu. Ancak Ortaç'ın son paylaşımı görenleri şoke etti!

Uzun süredir gündemde yer alan isimlerden birisi olan Serdar Ortaç, maddi sıkıntılar yaşadığını ifade etmişti. Hatta öyle ki araba kullanmadığını ve ulaşımını bisikletle yaptığını söylemişti. Fakat geçtiğimiz haftalarda bir benzin istasyonunda sevgilisi Seçil Gür’le beraber görüntülenen Serdar Ortaç’ın altındaki araba tüm dengeleri değiştirmişti. Ünlü şarkıcı arabanın kardeşinin hediyesi olduğunu ifade etmişti. Serdar Ortaç yeni araba aldı!

Magazin gündeminde sık sık ele alınan Serdar Ortaç’ın yeni projesi, yavaş yavaş toparlanmasına sebebiyet verdi. Şarkıcılık mesleğinin yanı sıra son zamanlarda oyunculukta yapmaya başlayan ünlü şarkıcı, tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Maddi durumunun kötü olduğunu dile getiren Serdar Ortaç’ın yeni projeleri beraberinde yenilikleri getirdi. Serdar Ortaç aldığı son model ve oldukça pahalı olan arabasını sosyal medya hesabında paylaştı. Paylaşımı görenler ise “Hayal mi gerçek mi?” sorusuna yanıt aramaya başladı.

Yeni bir projeyle yeniden gündeme gelen Serdar Ortaç, ‘Best of Serdar Ortaç’ albümüyle beraber ekranlarda büyük bir yankı uyandırdı. Eski parçalarını tek bir albümde toplamaya karar veren ünlü şarkıcı, bu projesinin yanı sıra ara sıra Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olmaya başladı. Bu projelerin ardından Serdar Ortaç’ın yeni arabası gündemde deprem etkisi yarattı.

serdarjpeg.jpg

Serdar Ortaç yeni araba mı aldı?

Sosyal medya hesabında yeni bir paylaşım yapan Serdar Ortaç, kırmızı 2020 Ferrari F8 Tributo marka arabayla beraber tüm dikkatleri üzerine çekti. Arabanın fiyatının 9 milyon olduğunu duyan kullanıcılar şaşkınlıklarına engel olamadı. Bu paylaşım ardından binlerce kişi Serdar Ortaç’ın yeni bir araba aldığını ifade etti fakat Serdar Ortaç’ın o paylaşımı reklam amaçlı yaptığı öğrenildi.

Instagram hesabında kırmızı 2020 Ferrari F8 Tributo marka araç paylaşımı yapan Serdar Ortaç akıllara, “Yeni araba mı aldı?”, “Maddi durumu düzeldi mi?” sorgularını getirdi. Fakat o aracın Serdar Ortaç’a ait olmadığı ve paylaşımı reklam amaçlı yaptığı ortaya çıktı. Aracın fiyatının 9 milyon olduğunu duyanlar ise şaşkınlığına engel olamadı.

Medya