Serdar Ortaç'ın paylaşımı takipçilerini şoke etti

Serdar Ortaç'ın paylaşımı takipçilerini şoke etti

Ünlü isimlerin ilişkileri sevenleri tarafından dikkatle takip edilirken Serdar Ortaç’ın geride bıraktığımız gün yaptığı paylaşımı herkesi şaşkına çevirdi.

Müzik kariyerinin yanı sıra geçtiğimiz günlerde Menajerim Ara ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizilerine konuk oyuncu olarak katılan Serdar Ortaç akıllara, “Müziği bırakıyor mu?” sorusunu getirmişti. Fakat ünlü şarkıcı konu hakkında açıklama yapmış ve müziği asla bırakmayacağını lakin oyunculuk yapmayı istediğini ifade etmişti. Serdar Ortaç’ın son paylaşımı ise akıllara durgunluk verdi.

Oyunculuk hakkında yaptığı açıklamayla gündemde deprem etkisi yaratan Serdar Ortaç, kendisine birkaç proje teklifi geldiğini belirtmiş ve en yakın zamanda kendisine en uygun olan teklifi değerlendireceğini ifade etmişti. Ünlü şarkıcının bu açıklaması ise sevenlerine ilaç gibi gelmişti. Bununla beraber Serdar Ortaç’tan yeni bir paylaşım geldi. Halini görenler ise kahkahalarına engel olamadı.

serdar-ortacy-2-1.jpg

Serdar Ortaç’tan Aquaman film karakteri pozu!

Pandemi sebebiyle zamanının çoğunu evde geçiren Serdar Ortaç, en sonunda kendisini Aquman film karakterinin görseline photoshop’ladı. Ünlü şarkıcı ortaya çıkan görselleri sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmayı ihmal etmedi. Ortaç’ın paylaşımına anında binlerce beğeni ve yorum geldi.

serdar-ortacy-3.jpg

Serdar Ortaç’ın sosyal medya hesabında yaptığı Aquman film karakteri photoshop’u sosyal medyada adeta deprem etkisi yarattı. Ünlü şarkıcının paylaşımına hayranlarından, “Çok güzel fotoğraf, tam albüm kapağı olur!”, “Aquaserdar!” yorumları geldi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv