Müziği bıraktığı iddia edilen Serdar Ortaç'tan açıklama geldi

Müziği bıraktığı iddia edilen Serdar Ortaç'tan açıklama geldi

Sevgilisi Seçil Gür’le beraber sık sık alışverişe çıkan ve gördüğü gazetecilerle samimi konuşmalar yapan Serdar Ortaç son zamanlarda hakkında çıkan, “Müzik kariyerini bırakıyor mu?” sorguya yanıt verdi.

Serdar Ortaç Menajerimi Ara dizisinde boy göstermeye başlaması akıllarda soru işaretine neden olmuş ve herkes Serdar Ortaç’ın müzik kariyerini tamamen bırakarak oyunculuğa yöneleceğini iddia etmişti. Açıklama gecikmedi.

Uzun süredir sessizliğini koruyan ve sık sık maddi sıkıntılarından ötürü gündeme gelen Serdar Ortaç, Seçil Gür’le beraber mutlu bir ilişkiye yelken açmıştı. Son dönemde de sık sık alışveriş yaparken muhabirlere yakalanan Serdar Ortaç, yine İstinye Park’ta görüntülendi. Ünlü şarkıcı ayaküstü muhabirlerle kısa bir görüşme yaptı ve merak edilen konulara açıklık getirdi.

Geride bıraktığımız hafta Menajerimi Ara adlı diziye konuk olarak giden Serdar Ortaç’ın oyunculuğu seyirciyi ekranlara kilitlemiş ve milyonlarca kişi ünlü şarkıcının oyunculuk alanında ilerleme kaydetmesi gerektiğini ifade etmişti. İstinye Park’ta muhabirlerle ayaküstü sohbet eden Ortaç, tüm sorulara yanıt verdi. Müzik kariyerini bırakıyor mu?

Serdar Ortaç’tan merak edilen sorulara bomba gibi cevap!

Uzun süredir hakkında çıkan, “Müziği bıraktı, oyuncu oldu!” başlıklı haberlere yanıt veren Serdar Ortaç, “Müziği asla bırakmam fakat oyunculukta yapacağım!” sözlerini dile getirdi. Milyonlarca kişi ünlü şarkıcını bu haberi karşısında rahat bir nefes aldı. Kariyer hayatında yeniden yükselişe geçen Ortaç, tüm dikkatleri üzerine çekti.

Hem oyunculuk hem de müzik alanında ilerleme kaydetmeye devam edeceğini belirten Serdar Ortaç, sevenlerine müjdeli haberi vermiş oldu. Başarılı ses sanatçılarından birisi olan ünlü şarkıcının ekranlara yeniden dönmesi hayranlarını sevindirdi.

Medya