Serdar Ortaç sektör değiştiriyor!

Serdar Ortaç sektör değiştiriyor!

Türk pop müziğin başarılı şarkıcılarından Serdar Ortaç sektör değiştirdiğini açıkladı.

Geçtiğimiz haftalarda  magazin gündeminde sık sık ele alınan isimlerden birisi olan Serdar Ortaç, muhabirlere yakalanmasının ardından dikkatleri üzerine çekiyordu.

Hatta ünlü şarkıcı geçen haftalarda ‘Best of Serdar Ortaç’ adında yeni bir albüm çıkaracağını ve bu albümde eski şarkılarına yer vereceğini ifade etmişti. Bu hamlenin ardından Serdar Ortaç’tan yeni bir proje geldi. Ünlü şarkıcı müzik kariyerini resmen bıraktı.

Yaşadığı maddi zorluklardan dolayı uzun süre gündemde yer alan Serdar Ortaç, eski devrini resmen kapatıp yeni bir devre kapı açtı. Uzun süredir gündemde olan ve her paylaşımıyla deprem etkisi yaratan Serdar Ortaç, bambaşka bir sektöre adım attı. Bu projesiyle beraber şöhretine şöhret katacak olan ünlü şarkıcının bundan sonra paraya para demeyeceği öne sürüldü. Bununla beraber tüm dikkatler Serdar Ortaç’ın yeni projesine çevrildi.

Sanat camiasının önde gelen isimlerinden birisi olan Serdar Ortaç, zaman zaman yaptığı paylaşımlarla beraber ekranlarda büyük bir yankı uyandırıyordu. Fakat ünlü şarkıcının dün yaptığı paylaşım tüm dengeleri değiştirdi. Bununla beraber milyonlarca kişi Serdar Ortaç’ın yeni projesini hakkında fikir sahibi olmak istedi. 

Serdar Ortaç’ın yeni projesi ne?

Geçtiğimiz haftalarda yeni bir projesinin olduğunu duyuran Serdar Ortaç, ‘Best of Serdar Ortaç’ albümü için ilk adımları atmıştı. Fakat sosyal medyada öyle bir iddia gündeme geldi ki Serdar Ortaç’ın müziği tamamen bırakacağı ve bundan sonra oyunculuk yapacağı söylendi. Geçtiğimiz gün Menajerimi Ara dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan ünlü şarkıcının bundan sonra oyunculuk sektöründe ilerleyeceği iddia edildi.

Müzik kariyerinin ardından oyunculuk için ilk adımları atan Serdar Ortaç’ın bundan sonra ekranlarda boy göstereceği ortaya çıktı. Sosyal medya kullanıcıları ünlü şarkıcının oyunculuğu çok iyi yaptığını ifade ederek müziği bırakmasını temenni etti. Fakat Serdar Ortaç’tan oyunculuk hakkında net bir açıklama gelmedi. 

Medya