Seren Serengil, Alişan'a 'cahil' mi dedi?

Seren Serengil, Alişan'a 'cahil' mi dedi?

Söylemezsem Olmaz programında yaptığı açıklamalarla gündemde yankı uyandıran Serengil, geçtiğimiz haftalarda ünlü şarkıcı Alişan’ın eşi Buse Varol için ‘Alişan’la evlendi, hayatını garantiye aldı!” sözlerini dile getirmişti.

Söylemezsem Olmaz adlı magazin programında yaptığı her açıklamayla gündemde deprem etkisi yaratan Seren Serengil, yine yaptı yapacağını.

Geçtiğimiz hafta eşi doğum yapan Alişan, ikinci çocuğunu kucağına almıştı. Seren Serengil ise Alişan’ın eşi Buse Varol hakkında, “Alişan’la evlendi, hayatını garantiye aldı. Yoksa Buse çokta tanınan bir oyuncu değildi!” sözlerini dile getirmişti. Alişan bu sözlere önce cevap vermek istemedi. Sonrasında yaptığı açıklama ise şok etkisi yarattı.

Eşi Buse Varol hakkında yapılan açıklamaya cevap veren Alişan gündemde büyük bir yankı uyandırdı. Fakat öyle bir detay var ki Seren Serengil’den yeniden yanıt gecikmedi. Milyonlarca kişi neler olduğuna anlam vermeye çalışırken ünlü sunucunun Alişan’a resmen ‘cahil’ dediği izleyicinin dikkatinden kaçmadı. Bu konuşmanın ardından Alişan’ın tepkisi merak konusu oldu.

Seren Serengil’in Alişan’ın eşi Buse Varol hakkında, “Alişan’la evlendi hayatını garantiye aldı!” söylediği sözlere önce hiçbir şey söylemek istemediğini belirten Alişan sonrasında, “Ne eşim beni alırken ‘parası pulu var’ dedi ne de ben. Böyle şeyler evlilik programlarında olur. Biz çok severek evlendik. Benim neyim varsa onlar eşimin de aynı zamanda. Kimse kimseyle bir çıkar için evlenmedi!” ifadelerine yer verdi.  

 

Erdoğan videosuna yapılmış montajı gerçek sanıp övgü yağdırdılar!Erdoğan videosuna yapılmış montajı gerçek sanıp övgü yağdırdılar!

Alişan’ın yaptığı açıklamanın ardından söylenilen sözlere açıklık getiren Seren Serengil, “Kimse bir çıkarı var diye evlendi demedi. Ben sadece hayatını garantiye aldı dedim ve bununda arkasında duruyorum. Buse oyuncu olarak çok para kazanan ya da birikimi olan birisi değildi. Alişan’ı da tabii ki sevmiştir. Bu demek değil ki Buse Alişan’ı sevmiyor. Ama cahil olan onu o şekilde anlar. Benim dediğimi anlayanlarda vardır!” sözlerini dile getirdi.

Alişan’ın yaptığı açıklamanın ardından “Cahil olan onu o şekilde anlar!” sözlerini dile getiren Seren Serengil, sosyal medyada arbede yaşanmasına neden oldu. Milyonlarca kişi bu açıklamanın ardından ünlü sunucunun Alişan’a ‘cahil’ demek istediğini iddia etti. Yapılan açıklama her şeyi daha da çok karıştırdı.

Medya