Seren Serengil canlı yayını birbirine kattı

Seren Serengil canlı yayını birbirine kattı

Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Seren Serengil ateş püskürdü. Arto ve Bircan Bali engel olmaya çalışsa da Seren Serengil açtı ağzını yumdu gözünü.

Son zamanların en çok konuşulan magazin programlarından birisi olan Söylemezsem Olmaz’da adeta stüdyo karıştı. Seren Serengil yaptığı açıklamayla deprem etkisi yaratırken, Arto olayı biraz daha hafifletmek istedi. Fakat ne fayda, Seren Serengil Arto’yu dinlemeyerek açıklamalarına devam etti. O spiker hakkında söylediği sözlerin ardından sosyal medya kullanıcıları Seren Serengil’in tokat gibi bir açıklama yaptığını dile getirdi.

Uzun süredir gündemden düşmeyen ve söylediği her sözle dikkatleri üzerine çeken Seren Serengil, yine yaptı yapacağını. Son zamanlarda ünlü isimler hakkında yaptığı açıklamalarla gündemde yankı uyandıran ünlü sunucu, o spiker hakkında ardı arkası kesilmeyen açıklamalarda bulundu. Bircan Bali’nin olayı açmasıyla beraber gelen yorumlar akıllara durgunluk verdi. Seren Serengil’in açıklaması ise tüm dengeleri değiştirdi.

seren4.jpg

“Kimse kusura bakmasın…”

Geçtiğimiz günlerde ünlü spiker Hande Sarıoğlu’nun dans videolarının sosyal medyada paylaşılmasının ardından kanaldan istifa ettiği iddia edilmişti. Konu hakkında yeni bir açıklama yapan Bircan Bali, “Hande ne yapmış biliyor musunuz? Instagram ara yüzüne haber spikeri yazan yerin yanına ‘oryantal’ yazmış!” sözlerini dile getirdi. Bu sözlerin ardından Arto, “Valla çok daha iyi yapmış. Kimse kusura bakmasın!” ifadelerine yer vererek Hande Sarıoğlu’nu savundu.

3103b9ad-51d7-4148-a0a9-7b1fa108d403.jpg

“Ekmek bulamaz…”

Bircan Bali ve Arto’nun açıklamasının ardından Seren Serengil, “Eğer böyle yaparsa ekmek bulamaz. Bu doğru bir şey değil! Altın bileziği vardı resmen spiker olmak kolay bir şey mi?” sözlerini dile getirdi. Bu anların ardından milyonlarca kişi Seren Serengil’in Hande Sarıoğlu’na iddialı ve tokat gibi bir cevap verdiğini belirtti.

Medya