Seren Serengil'den 'tape' çıkışı: 'Yayınlarım'

Seren Serengil'den 'tape' çıkışı: 'Yayınlarım'

Şovmen Mehmet Ali Erbil ve Şarkıcı Seda Sayan arasında yaşanan tartışma sonrası Seren Serengil elinde Seda Sayan hakkında kayıtların olduğunu söyledi.

Ünlü şovmen  Mehmet Ali Erbil’in çıkışı sonrası Seda Seyan, Erbil’i evinde çalışan hizmetçi kıza tecavüz ettiği iddiasını ortaya atmıştı.

Seda Sayan, Instagram’dan paylaştığı gönderiyi kısa sürede silse de tüm Türkiye bu iddiaları öğrendi. Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan’ın iddiasının iftira olduğunu söyledi. Tüm bunlar yaşanırken konuya dahil olan Seren Serengil, Sayan'a şok bir iddia da bulundu.

Seren Serengil, Seda Sayan ile Mehmet Ali Erbil, kavgasına dahil oldu. Seda Sayan, Mehmet Ali Erbil'i tecavüzle suçlamış, komedyen ise, "İftira" diyerek yalanlamıştı.

"SENİ ÜZENİ ÜZERİM"

Snob Magazin'in özel haberine göre; Mehmet Ali Erbil'e Instagram'dan destek mesajı atan Seren Serengil, "Mehmet Ali, seni üzeni üzerim. Hele pavyondan çıkıp, yemediği halt kalmamış, zamanında zengin iş adamlarına kadın ayarlayan peşkeş çekenleri hiç affetmem. Sana attıkları iftirayı onlar ispat edemezler ama bende bu arsızların tapeleri var. Sana bir laf daha ederlerse onları yayınlarım" diye yazdı.

306931-640x735.jpg

SEREN SERENGİL, YAZDIKLARINI SİLDİ

Seren Serengil, bu yazıyı paylaştıktan dört dakika sonra silmesi ise dikkat çekti. 2018 yılında Seren Serengil, kendisine ‘3 gün zorlama hapis’ kararı çıktığı dönemde annesini yayına bağlayan Seda Sayan'la küsmüş, o zaman sert tepki vermişti. (Kaynak. Snob Magazin)

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin