Serenay Sarıkaya’nın tayt şortu, eleştirilerin hedefi oldu

Serenay Sarıkaya’nın tayt şortu, eleştirilerin hedefi oldu

Geçtiğimiz gün Serenay Sarıkaya tayt şortu ile AVM'de görüntülendi. Fotoğrafların sosyal medyada paylaşılması üzerine Serenay Sarıkaya

Geçtiğimiz gün Serenay Sarıkaya tayt şortu ile AVM'de görüntülendi. Fotoğrafların sosyal medyada paylaşılması üzerine Serenay Sarıkaya, eleştiri yağmuruna tutuldu. Sarıkaya'nın tayt şortu, 'mahrem yerlerini gösterdiği' iddiasıyla kötü yorumların hedefi oldu. Bazı takipçileri Serenay'ın bu tarzını geçen günlerde şort çıkışıyla tepki çeken Ömür Gedik'e gönderme olarak yorumlandı.

Serenay Sarıkaya tayt şortu ile bir AVM'de görüntülendi. Fotoğrafların sosyal medyada paylaşılması üzerine oyuncu, eleştiri yağmuruna tutuldu. Sarıkaya'nın tayt şortu, 'mahrem yerlerini gösterdiği' iddiasıyla kötü yorumların hedefi oldu. Kimi, 'mahrem yerlerinin belli olduğunu' söylerken, kimisi ise şortu boxer'a benzetti.

Bazı takipçileri Serenay'ın bu tarzını geçen günlerde şort çıkışıyla tepki çeken Ömür Gedik'e gönderme olarak yorumlandı.

Ömür Gedik, "İstanbul AVM’lerindeki bazı kızların şortlarının boyu gerçekten ayıp sınırını aşmış durumda... Plajda değilsiniz diyeceğim ama bence zaten bilerek yapıyorlar..." demişti.

Gedik’in sözleri sosyal medyada tepki çekerken kendisine “Türkiyedeki bazı sanatçıların gereksiz yorumları gerçekten ayıp sınırını aşmış durumda… Arabistanda değilsiniz diyeceğim ama bence zaten bilerek yapıyorlar…” diye yanıt veren bir sosyal medya kullanıcısına Gedik “Benim aldığım eğitimde yerine göre giyinmek diye bir şey var… Bilmem anlatabildim mi?” diye yanıt verdi.

PINAR ALTUĞ'UN DA BAŞINA GELMİŞTİ

Benzer bir olay oyuncu Pınar Altuğ'un da başına gelmişti. Pınar Altuğ'un 31 Mart Yerel Seçimlerinde oy kullanmaya giderken giyindiği tayt, cinsel organını belli ettiği bahanesiyle eleştiri yağmuruna tutulmuştu