Serhat Bölükbaşı Dijital Yatırım Konusunda Gençlerin Yanında

Serhat Bölükbaşı Dijital Yatırım Konusunda Gençlerin Yanında

Dijitalleşme son dönemlerde neredeyse her konuda bizleri hayatında. Gerek sosyal hayat gerekse iş hayatında her alanda dijitalleşmeyi görüyoruz. Son dönemlerde popüler olan diğer bir konu ise dijital yatırımlar.

Serhat Bölükbaşı Dijital Yatırımın Konusunda Gençlerin Yanında 

 

Dijitalleşme son dönemlerde neredeyse her konuda bizleri hayatında. Gerek sosyal hayat gerekse iş hayatında her alanda dijitalleşmeyi görüyoruz. Son dönemlerde popüler olan diğer bir konu ise dijital yatırımlar. Özellikle genç yaştaki insanlar için oldukça önemli olan yatırımlar konusunda BS Sales kurucusu Serhat Bölükbaşı açıklamalarda bulundu. “Yatırım yapmak hem çok iyi hem de çok dikkatli olunması gereken bir konu. Bu konuda özellikle gençler bazen bilmeden yatırım yapıyorlar. Bu konuda dikkatli olmaları ve önce bilgilenmeleri gerek. Bizler ekinin ile birlikte bu konuda onları desteklemekten gurur duyuyoruz. “

 

Gençler Dijital Yatırımları Seviyor 

 

Kendisi de dijital yatırımlar konusunda oldukça fazla iş yapan ve bu konuda oldukça büyük bir ekip ile çalışan Serhat Bölükbaşı dijital yatırımlar konusunda gençlere mesaj verdi. “Yatırım konusunda oldukça çalışmak gerek. Bunun için iyi bir ekibe, iyi bir motivasyon kaynağına gerek var. Kendimde ilk olarak tek başıma bir şeyler yaptım. Fakat ardından birilerinin olması daha da özgüvenli olmamı sağladı. Gençler dijital hayatı seviyor bu konuda bir şeyler yapmak istemeleri doğal. Bizlerde onlara geçtiğimiz yolları anlatmak ve desteklemek istiyoruz. Bu konuda iyi bir şeyler yapmak isteyen herkese kapılarımız açık. “diyerek ifade etti. Gelecekte gençlerle çalışmak istediğini de belirten Serhat Bölükbaşı bu konuda çalışmalar yaptığını da ekledi.

YanıtlaYönlendir