Seyirci istiyor diye dizinin adı değiştirildi

Seyirci istiyor diye dizinin adı değiştirildi

Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, Sumru Yavrucuk, İman Casabalanca, Gizem Karaca ve Hira Su Yıldız’ın kadroda yer aldığı Baraj dizisi son zamanlarda değişen senaryoyla beraber seyircinin büyük bir şaşkınlık yaşamasına neden oldu.

Baraj dizisinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında Nehir ve Nazım’ı yemek yerken gören Bahar, olayı yanlış anlamasının ardından ortalığı velveleye verdi. Nazım’a son derece sert çıkışan Bahar, “Nasıl yaparsın ya nasıl yaptın bunu? Beni aldatıyorsun!” sözlerini dile getirdi. O sırada Nazım ise Bahar’a sinirlenerek, “Azından çıkanı kulağın duyuyor mu senin? Bu bir iş yemeği!” sözlerini dile getirdi.

Nazım’ın gerçekten iş yemeğinde olduğunu anlayan Bahar, söylediklerinden pişman olmasının ardından sarılarak özür diledi. O esnada Nehir ikilinin yanına gelerek, “Nazım benimde sana söylemem gereken bir şey var!” sözlerini dile getirdi. O sırada Bahar, “Ay Allah aşkına sen bir şey söyleme ya! Zaten hamileyim bir de bununla uğraşmayacağım!” ifadelerine yer verdi.

Nehir’den büyük hamle!

Bahar’ın sözlerinin ardından Nehir, “Ne var hamileysen, bende hamileyim. Senden hamileyim Nazım! Dernek gecesini hatırla, nikahtan bir gece önce. Nazım hatırlasana!” ifadelerine yer verdi. Bahar ise şaşkınlık içerisinde Nazım’ın bir şey söylemesini bekledi. Tam o anda seyirci atağa geçerek dizinin adının değiştirilmesi gerektiğini ifade etti.

Bahar, Nazım ve Nehir arasında yaşanan olayların ardından Baraj dizisinde entrikanın arttığını düşünmeye başlayan seyirci, dizinin adının değişmesi gerektiğini ve git gide Yasak Elma dizisine benzediğini söyledi. Halit’in entrikalarının ardından Nazım’dan da böyle davranışlar gören seyirci, yakın zamanda Nazım’ın başka birliktelikler yaşayabileceğini ifade etti.

Medya