Şeyma Subaşı: Evlenmeden olmaz

Şeyma Subaşı: Evlenmeden olmaz

Mısırlı sevgilisi Mohammed Al Saloussi'den evlenme teklifi alan Şeyma Subaşı hamile olduğu haberlerine "Evlenmeden olmaz" diye yanıt verdi.

Sevgilisi Mohammed Al Saloussi ile evlenmeye hazırlanan Şeyma Subaşı, hakkındaki hamilelik iddialarını reddetti. Temmuzda İbiza’da evleneceğini söyleyen Subaşı, “Evlenmeden çocuk yapmam” dedi.

tv100'de yer alan habere göre; Mısırlı sevgilisi Mohammed Al Saloussi’den romantik bir evlenme teklifi alan Şeyma Subaşı, 3 aylık hamile olduğu iddiasına yanıt verdi. Haberlere gülüp geçtiğini söyleyen Subaşı, “Herkes her şeyi konuşuyor, Türkler her şeyi biliyor zaten” dedi.

Temmuz ayında İbiza’da nikâh masasına oturmayı planladıklarını da söyleyen Şeyma Subaşı, “Kesinlikle hamile değilim, evlenmeden olmaz zaten” diyerek şunları ekledi:

"Açıkçası benim artık Türkiye ile alakam yok. Benimle de o kadar ilgilenilmiyordur artık diye düşünüyorum ama hâlâ hakkımda konuşuluyor. Daha evlenmeden boşanmamı konuşuyorlar, boşanırsam ne kadar alacağımı, nafakamı konuşuyorlar!” 

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin