Şeyma Subaşı herkesi büyüledi: Direk dansı yaptı

Şeyma Subaşı herkesi büyüledi: Direk dansı yaptı

Gündemden hiç düşmeyen ve her hareketiyle olay olan Şeyma Subaşı bu sefer direk dansı yaptı.

Mısırlı sevgilisiyle verdiği pozlardan dolayı gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı, son olarak Instagram hesabından direk dansı yaptığı anları yayınladı. Subaşı'nın amuda kalkıp verdiği pozları gören takipçileri, ünlü ismin iç çamaşırı giymemesine dikkat çekti.

14 Şubat Sevgililer Günü'nde sevgilisi Mohammed Alsaloussi'nin kucağında olduğu bir pozu paylaşarak gündem olan Şeyma Subaşı, cüretkar pozlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

sinirlari-zorlayan-seyma-subasi-direk-dansi-13938467-451-m.jpg

Amuda kalkıp poz verdi

Her daim beslenmesine ve sporuna önem veren Şeyma Subaşı, uzun zamandır direk dansı yapıyor. Subaşı, o anları da sık sık instagram hesabından yayınlıyor. Dün kız arkadaşlarıyla direk dansı yapan Şeyma, verdiği pozlardan öte kıyafet tercihiyle de adından söz ettirdi.

sinirlari-zorlayan-seyma-subasi-direk-dansi-13938467-3420-m.jpg

İç çamaşırı giymemesi tepki çekti

Bikini altı ve sporcu atletiyle pozlar veren Subaşı'nın iç çamaşırı giymemesi dikkatlerden kaçmadı. Subaşı'nın pozlarına "Her yerini aç ve rahatla", "İnsan böyle pozlar verirken çocuğundan utanır" ve "Hiç giyinmeseydin" gibi yorumlar yapıldı.

sinirlari-zorlayan-seyma-subasi-direk-dansi-13938467-3378-m.jpg

Sevgilisinin kucağında poz vermişti

Mısırlı sevgilisiyle en özel anları sosyal medya hesabından paylaşım Şeyma Subaşı, Sevgililer Günü'nde sevgilisinin kucağında olduğu bir fotoğrafı yayınlamıştı.

Medya