Şeyma Subaşı paylaşımlarıyla sosyal medyanın dilinden düşmüyor

Şeyma Subaşı paylaşımlarıyla sosyal medyanın dilinden düşmüyor

Şeyma Subaşı’nın geçen gün sevgilisiyle sosyal medya hesabında paylaştığı bornozlu paylaşım tüm dengeleri değiştirdi.

Uzun zamandır Mısırlı iş insanı olan Mohammed Al Saloussi ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, ilişkisinin ilk evrelerinde sevgilisinin sosyal medyada paylaşmak istememişti. Daha sonra dayanamayan ünlü fenomen nihayet Mohammed Al Saloussi’nin yüzünü paylaşmış ve gündemde deprem etkisi yaratmıştı. Bunun yanı sıra Şeyma Subaşı’nın yeni paylaşımı tüm dikkatleri üzerine çekti.

Acun Ilıcalı'dan ayrılan ve son zamanlarda yeni sevgilisiyle sık sık paylaşımlar yapan Şeyma Subaşı, takipçilerinin dikkatinden kaçmıyor. Her paylaşımı ve tarzıyla gündemde yankı uyandıran ünlü fenomen, oldukça iddialı pozlarla sosyal medya gündeminde büyük bir yankı uyandırıyor. Şeyma Subaşı sevgilisi Mohammed Al Saloussi’yle yeni bir paylaşım yaptı. Ünlü fenomenin bornozlu oluşu ve yakasının açık olması dikkatlerden kaçmadı.

seyma-subasi-1.jpg

Mohammed Al Saloussi ile başlarda fotoğraf paylaşmayan Şeyma Subaşı’nın son zamanlarda yaptığı paylaşımlar dikkatlerden kaçmadı. Şeyma Subaşı’nın bornozlu paylaşımı ise takipçilerini büyük bir şaşkınlığın içerisine sürükledi. Binlerce kişi son derece cesur olan bu poza ardı arkası kesilmeyen beğeni ve yorumlar yaptı.

seyma-subasi-2.jpg

“Her Şeyimle Seninim…”

Geçen gün sosyal medya hesabında yeni bir paylaşım yapan Şeyma Subaşı, tüm dikkatleri üzerine çekti. Bornozunun yakası açıkken sevgilisi Mohammed Al Saloussi’ye sarılan Subaşı, takipçilerinden tepki üzerine tepki aldı. Ünlü fenomen paylaşımının altına, “Her şeyimle seninim…” notunu düştü. Şeyma Subaşı’nın yakası açık bornozu ise sosyal medyanın altını üstüne getirdi.

seyma-subasi-3.jpg

Medya