Silah elden ele gezdi, 3 kişi bacağından vuruldu

Silah elden ele gezdi, 3 kişi bacağından vuruldu

Zonguldak'ta bir kahvehanede oyun sırasında kavga çıktı. B.Ö tabancayla ateş ederek A.T'yi bacağından vurdu. A.T, B.Ö'nün elinden kaptığı tabancayla B.Ö'yü bacağından vururken...

Zonguldak'ta bir kahvehanede oyun sırasında kavga çıktı. B.Ö tabancayla ateş ederek A.T'yi bacağından vurdu. A.T, B.Ö'nün elinden kaptığı tabancayla B.Ö'yü bacağından vururken ayırmaya çalışan R.Ş de bacağından vuruldu.

Olay, sabah saatlerinde Ereğli Müftü Mahallesi Erdemir Caddesi üzerinde bulunan bir kahvehanede meydana geldi. İddiaya göre, A.T. ve H.T. ile B.Ö. oyun oynadıkları sırada tartışmaya başladı. Kavga dışarıya taşarken B.Ö. tabancasını çıkartarak A.T.'yi bacağından vurdu. A.T. yaşanan boğuşma sırasında B.Ö.'nün elinden silahı aldı. A.T. silahı ateşleyerek B.Ö.'yü bacağından vurdu. Bu sırada silahtan çıkan kurşunlardan biri kavgayı ayırmaya çalışan R.Ş.'nin bacağına isabet etti. Silahtan çıkan kurşunlardan biri de bir binanın üçüncü katındaki dairenin camına isabet etti.

OLAY YERİNDEN KAÇTI

Bacağından vurulan A.T. ile kavgaya karışan kardeşi H.T. olay yerinden kaçtı. Haber verilmesi üzerine olay yerine polis ve 112 Acil ekipleri geldi. Yaralanan B.Ö. ile R.Ş. hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı. Polis olay yerinden kaçan 2 kişiyi ararken, soruşturma başlattı. Bir kişi tarafından cep telefonu ile çekilen görüntülerde A.T. ile H.T.’nin olay yerinden kaçışı görüntülendi.