Sinan Akçıl: Biz Saadettin Saran ile baba-oğul gibiydik

Sinan Akçıl: Biz Saadettin Saran ile baba-oğul gibiydik

Sinan Akçıl, Buket Aydın'ın sunduğu Koltuk programına konuk oldu.

Buket Aydın'ın sunduğu Haber Global ekranlarında yayınlanan Koltuk programının bu haftaki konuğu ünlü şarkıcı Sinan Akçıl oldu. 

BURCU KIRATLI İLE İKİNCİ KEZ NEDEN EVLENDİ?

Akçıl, Burcu Kıratlı ile ikinci kez evliliğe iten nedeni açıklayarak "İlişkilerimde ilk kez birini kaybetme korkusu yaşadım. Burcu'ya "Senden vazgeçmediğimi gösteriyorum. Sadece seninle yaşamak istiyorum" niyetini gösterdim. Ve aynı şekilde onun da o sevgisi bizi bu ilişkiye itti. Daha oturan ve güzel bir evliliğimiz var" dedi. 

sinan-akcil-hayatima-ilk-kez-birini-kaybetme-korkusu-yasadim-60e8934d8a492.webp

SAADETTİN SARAN'IN ARACINIZA EL KOYDUĞU DOĞRU MU?

Akçıl, "Biz Saadettin abi ile baba-oğul gibiydik. Sonra bir konu hakkında anlaşmazlık oldu. Hiçbir zaman öyle bir problem olmadı. Yanlış bilgi. Aramızda üç kuruşun lafı olmaz. Eskisi gibi samimi değiliz. 3 ay önce falan bir davette karşılaştık sarıldık. Bu kadar" şeklinde konuştu.

ÇOK KONUŞULACAK HALİL SEZAİ AÇIKLAMASI

İstanbul Tuzla'da yaşlı komşusu Hüseyin Meriç'i darbettiği gerekçesiyle tutuklu yargılanan şarkıcı Halil Sezai, 1 yıl 11 ay 17 gün hapis cezasına çarptırılmıştı. Akçıl, yaşlılara saygı konusuna vurgu yaparak "Onunla karşılaşsak döverdim. Şimdi de karşılaşsak duyarsınız" diye ifade etti.

Etiketler :