ŞOK! Survivor'da yılın bombası! Aşk iddiası! Bu isimler ağzınızı açık bırakacak! Survivor 2021'de şok! Balaban, Melis Sezer...

ŞOK! Survivor'da yılın bombası! Aşk iddiası! Bu isimler ağzınızı açık bırakacak! Survivor 2021'de şok! Balaban, Melis Sezer...

TV8 ekranlarının en beğenilen ve heyecanla takip edilen programı Survivor'da yılın aşk bombası patladı. Ünlüler ve Gönüllüler olarak ayrılan ve adada kıyasıya bir yarış içerisine giren yarışmacıların arasında oluşan aşk iddiaları herkesi heyecana düşürdü.

Survivor 2021 yeni bölümleriyle izleyicisinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Aşk iddiaları ise sorulmaya şimdiden başladı.

survivor3.jpg

SURVIVOR 2021 HEYECANI

Survivor 2021 gibi Yeni sezonuyla ekranlara gelen Survivor 2021’in Ünlüler takımında Balaban, Melis Sezer, Çağrı Atakan, Meryem Kasap, Hayrettin, Merve Aydın, Batuhan Karacakaya, Öykü Çelik ve Cemal Hünal gibi ünlü isimler yer alırken yarışmanın heyecanı daha da artmış durumda.

ÜNLÜLER-GÖNÜLLÜLER FIRTINASI

Diğer yandan Survivor Gönüllüler takımında yer alan Uğurtan Dora, Sancakay Ilım Morgül, Emin Günenç, Hanzade Durmuş, Yunus Emre Karacak, İlayda Şeker, Yiğit Poyraz, Sena Özdemir, Ayşe Yüksel, Reşat Hacıahmetoğlu, Aleyna Kalaycıoğlu, Steven Salam, Ünlüler takımına karşı kıyasıya rekabet ediyor. Yarışmaya Gönüllüler takımıyla başlayan İlayda Şeker, daha sonra Ünlüler takımına geçiş yaparken ünlenmeye şimdiden başladı

survivor2.jpg

İLAYDA ŞEKER...

Ne kadar sporcu bir kimliği olmasa da atletik bir yapısı olan İlayda Şeker, yarışmada sergilediği performans ile izleyenlerden tam not almayı başarıyor. Şimdiden fenomenliği giderek artarken kendisiyle ilgili çok sayıda paylaşım yapılıyor. Bu paylaşımlardan bir tanesi de Aşk-ı Memnu’nun Bülent’i, Şeker’e gönlünü kaptırdığı yönünde.

İzleyiciler şimdiden ikilinin adada birbirlerine samimi yaklaşımlarına çok olumlu bakarken ortaya komik paylaşımların çıkmasına da sebep oluyor. Bir izleyici sosyal medyada “Abisi Behlül’den bir şeyler kapmış” yorumunu yaparken ortaya eğlenceli görüntüler çıktı. Batuhan, kendisinden 3 yaş büyük İlayda Şeker ile yakınlıkları adada adeta aşk rüzgârları estiriyor. İlerleyen zamanlarda ikiliden yapılacak açıklama dört gözle beklenirken izleyiciler İlayda ve Batuhan’ın birbirine çok yakıştırıyor.

Yaşam