Son günlerin olay ismi Seren Serengil sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafla alay konusu oldu! Takipçilerinin gözünden kaçmadı

Son günlerin olay ismi Seren Serengil sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafla alay konusu oldu! Takipçilerinin gözünden kaçmadı

Magazin camiasının son günlerde en çok konuştuğu isimlerin başında gelen Seren Serengil'in Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf alay konusu oldu. Takipçileri, Serengil'in fotoğrafındaki photoshop hilesini yakalayarak, "başarısız" yorumunda bulundu.

Yaşadığı aşklar kadar magazinsel kavgalarıyla da bir türlü gündemden düşmeyen 49 yaşındaki Seren Serengil, Maldiv tatili sırasında çekildiği fotoğraflar üzerinden yaptığı oynamalar nedeniyle sosyal medyada alay konusu haline geldi.

SEVGİLİSİYLE MALDİVLER'E GİTTİ

Şimdilerde moral depolamaya çalışan Serengil, geçtiğimiz hafta sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ile Maldivler'e gitti. 1.8 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından her anını takipçileriyle paylaşan 50 yaşındaki Seren Serengil, yeni çektirdiği fotoğrafları da sevenlerinin beğenisine sundu.

seren-serengil-yine-alay-konusu-oldu-6-14148269-o.jpg

BAŞARISIZ PHOTSHOP'U SOSYAL MEDYADA ALAY KONUSU OLDU

Mayo ve ayakkabı üretimi yapmaya başlayan Serengil, kendi ürünlerinin mankenliğini yapıyor. Serengil, mayolu fotoğraflarını sosyal medya hesabı Instagram'dan takipçileriyle paylaştı.

Sosyal medya kullanıcıları, Serengil'in üzerindeki salıncağın ipinin bacağına girdiğini belirterek, photoshop işleminin başarısız olduğunu söyledi.

son-gunlerin-olay-ismi-seren-serengil-sosyal-14148269-2218-m.jpg

Serengil'in mayolu fotoğrafına yapılan photoshop gözlerden kaçmadı. Başarısız photoshop sosyal medyada dalga konusu oldu.

seren-serengil-yine-alay-konusu-oldu-3-14148269-o.jpgseren-serengil-yine-alay-konusu-oldu-4-14148269-osd.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin