Şortlu kadına saldıran adama hapis cezası

Şortlu kadına saldıran adama hapis cezası

Şort giydiği için Melisa Sağlam’a saldıran Ercan Kızılateş’in yargılandığı davada karar çıktı. Kızılateş, 22 ay hapis yatacak. Kararla ilgili Tarafsız

Şort giydiği için Melisa Sağlam’a saldıran Ercan Kızılateş’in yargılandığı davada karar çıktı. Kızılateş, 22 ay hapis yatacak. Kararla ilgili Tarafsız Haber Ajansı’na konuşan Sağlam, “Toplumda bu tarz kişiler hep varlar ama biz dik duruşumuzu bu şekilde devam ettirdikçe onlar bu defa yılacak. Son sözüm sessiz kalmasın kimse” dedi.

İstanbul Pendik’te 2017 yılında yaşanan olayda, Melisa Sağlam, şort giydiği için minibüste Ercan Kızılateş adlı kişinin saldırısına uğramıştı.

Tarafsız Haber Ajansı'ndan Dilhun Gençdal'ın haberine göre; Darp raporu alan Sağlam, dava açmıştı. 2 yıllık davada karar çıktı. Saldırgan Ercan Kızılateş’e 22 ay hapis cezası verildi.

TOPLUM DA DESTEKLEMELİ

Kararı değerlendiren Melisa Sağlam, “Kimse peşini bırakmazsa bu tür davalar olumlu sonuçlanabilir ve caydırıcı olma yolunda örnek teşkil eder.

Toplumda bu tarz kişiler hep varlar ama biz dik duruşumuzu bu şekilde devam ettirdikçe onlar bu defa yılacak. Toplum da desteklemeli. En önemlisi de aile desteği, ben sesimi aileme borçluyum. Son sözüm sessiz kalmasın kimse” diye konuştu.