Sosyal medyanın gündemindeki ‘gülücüklü kayınvalide taziyesi' fotoğrafında yeni gelişme

Sosyal medyanın gündemindeki ‘gülücüklü kayınvalide taziyesi' fotoğrafında yeni gelişme

AKP Genel Başkan Yardımcısı Betül Sayan Kaya’nın, AKP İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı’ya yaptığı taziye ziyareti, bir süredir sosyal medya...

AKP Genel Başkan Yardımcısı Betül Sayan Kaya’nın, AKP İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı’ya yaptığı taziye ziyareti, bir süredir sosyal medyanın gündemindeydi...

AKP Genel Başkan Yardımcısı Betül Sayan Kaya’nın, AKP İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı’ya yaptığı taziye ziyareti, bir süredir sosyal medyanın gündemindeydi.

Kaya, taziye ziyaretine ilişkin yaptığı paylaşımda, “Ak Parti İstanbul Milletvekilimiz @RumeysaKadak ile kısa bir süre önce ebediyete irtihal eden Ak Parti İstanbul Milletvekilimiz @RavzaKavakci’nın kıymetli kayınvalidesi için taziye ziyaretinde bulunduk. Merhumeye bir kez daha Allah’tan rahmet, Ravza Hanım’a sabır diliyorum” diye yazdı.

Fakat taziye paylaşımına eklenen fotoğrafta özelikle kayınvalidesi hayatını kaybeden Kavakçı’nın ve diğerlerinin mutlu halleri ve gülümsemeleri sosyal medyada hem eleştiri hem de alay konusu olmuştu.

AKP’li Kaya da gelen eleştirilerin ardından paylaşımını silerek kaldırmak zorunda kaldı.

İşte o paylaşım:

AKP Genel Başkan Yardımcısı Betül Sayan Kaya’nın, AKP İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı’ya yaptığı taziye ziyareti, ve bu fotoğraf karesi bir süredir sosyal medyanın gündemindeydi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Son Dakika