Soylu'dan sonra Fahrettin Altun da LGBT'leri hedef aldı: 'Azgın azınlık'

Soylu'dan sonra Fahrettin Altun da LGBT'leri hedef aldı: 'Azgın azınlık'

Süleyman Soylu'nun ardından İletişim Başkanı Fahrettin Altun'da LGBT'leri hedef aldı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, geçtiğimiz gün Boğaziçi Üniversitesi'nde kabe resminin yere serilmesi iddialarına ilişkin gözaltına alınan öğrenciler için 'LGBT sapkınları' demişti. 

''AZGIN AZINLIK''

Soylu'nun ardından Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun'da, LGBT'leri hedef aldı. 

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Altun, LGBT'lere 'azgın azınlık' dedi.

Altun'un açıklamaları şöyle:

  • Ahlaksızlığı, kutsallara hakareti, nefreti ve terörü özgürlük olarak pazarlamaya çalışanlara asla müsaade etmeyeceğiz. Gözleri kör, kalpleri mühürlü olan bu azgın azınlık aziz milletimizin maşerî vicdanında da mahkûm edilmiştir. Sizin ifsatlarınızı önlemezsek veyl olsun bize! 
  • Azgın azınlığın özgürlük, eşitlik ve insan hakları sosuyla normalleştirmeye çalıştığı sapkın düşünce ve yaşam tarzının asıl hedefi nesillerimizi ifsat etmektir. Tek motivasyonu ise kutsallarımızı ayaklar altına almaktır. Boğaziçi Üniversitesi’ndeki görüntüler bunun ispatıdır.

Boğaziçi Üniversitesi'nde gözaltına alınan öğrencilerden 2'sine tutuklama talebi!Boğaziçi Üniversitesi'nde gözaltına alınan öğrencilerden 2'sine tutuklama talebi!Boğaziçi Üniversitesi'nde gözaltı: Gerekçe savcılık soruşturması!Boğaziçi Üniversitesi'nde gözaltı: Gerekçe savcılık soruşturması!Boğaziçi eylemlerinde yere kabe resmi serilmesi hakkında soruşturma!Boğaziçi eylemlerinde yere kabe resmi serilmesi hakkında soruşturma! 

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika