Soylu’nun ‘Adil Öksüz’ açıklamasına CHP’den flaş yanıt: Sizde bir yerlerde kalıyordur

Soylu’nun ‘Adil Öksüz’ açıklamasına CHP’den flaş yanıt: Sizde bir yerlerde kalıyordur

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Fethullahçı terör örgütünün (FETÖ) sözde TSK imamı Adil Öksüz ile ilgili açıklamasına CHP''li Haluk Koç'tan manidar bir yanıt geldi.İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Fethullahçı terör...

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Fethullahçı terör örgütünün (FETÖ) sözde TSK imamı Adil Öksüz ile ilgili açıklamasına CHP''li Haluk Koç'tan manidar bir yanıt geldi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Fethullahçı terör örgütünün (FETÖ) sözde TSK imamı Adil Öksüz ile ilgili açıklama da bulundu. Soylu, FETÖ üyesi Öksüz'ün yerini bildiklerini açıkladı.

Bir TV programında konuşan Soylu, firari Adil Öksüz'ün nerede olduğunu bildiklerini söyledi. Ancak açıklamadı. Bakan Soylu’nun açıklamasının ardından dikkat çeken bir çıkış geldi.

CHP Milletvekili Haluk Koç, sosyal medyada “Süleyman Soylu bey; ‘FETÖ firarisi Adil Öksüz’ün nerede olduğunu biliyoruz. Ama bizde kalsın’ demiş. Bizde kalacak hali yok ya, Tabii ki bileceksiniz, kesin biliyorsunuzdur, sizde bir yerlerde kalıyordur. İyi koruyor musunuz bari?” mesajını paylaştı.

CHP Milletvekili Haluk Koç'un o mesajı:

Politika