Stranger Things 3 kaç kişi tarafından izlendi?

Stranger Things 3 kaç kişi tarafından izlendi?

Stranger Things 3. sezon, Netflix’te en hızlı izlenen dizi unvanını eline almayı başardı. Peki, Stranger Things 3 kaç kişi tarafından izlendi?

StrangerThings 3. sezon, Netflix’te en hızlı izlenen dizi unvanını eline almayı başardı. Peki, Stranger Things 3 kaç kişi tarafından izlendi? İşte detaylar.

Netflix’in fantastik dizisi StrangerThings, 4 Temmuz 2019 tarihinde 3. sezonu ile izleyenlerin karşısına çıkmıştı. Shawn Levy, Matt ve Ross Duffer gibi kalemi güçlü isimler tarafından uyarlanan dizinin bugün Netflix tarihinin rekorunu kırdığı açıklandı. Stranger Things 3 , kısa süre içerisinde 40.7 milyon kişi tarafından izlendi.

Dizinin tüm bölümlerini ise 18.2 milyon kişi tek gecede bitirdi. Sadece 5 gün içerisinde bu denli yüksek izlenme rakamlarına sahip olmayı başaran StrangerThings, Umbrella Academy dizisinin 1 ayda kırdığı rekoru egale etmiş oldu.

Netflix kostümleri açık artırmaya çıkıyor

StrangerThings’in baş rollerinde Winona Ryder yer alıyor. Dizinin diğer kadrosunda ise David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Cara Buono ve Matthew Modine gibi oyuncular yer alıyor.

Eğer fantastik-bilimkurgu türünden hoşlanıyor ve çocuk oyuncuların oyunculuklarını seviyorsanız, Stranger Things’i mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz.