Suç örgütü üyesi Sedat Peker açıkladı: Soylu'nun büyük kasası Orhan Özyurt

Suç örgütü üyesi Sedat Peker açıkladı: Soylu'nun büyük kasası Orhan Özyurt

Suç örgütü üyesi Sedat Peker açıkladı: Soylu... Suç örgütü üyesi Sedat Peker açıkladı: Soylu'nun n büyük kasası Orhan Özyurt

Organize suç lideri Sedat Peker İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında sosyal medya hesabından yine çok tartışılacak iddialı açıklamalarda bulundu. Peker, Soylu'nun en büyük kasasının Orhan Özyurt olduğunu ileri sürdü. 

İşte Peker'in açıklamaları:

1-süslü sülüman, doncu sülüman; ben dünyanın en kötü insanıyım demişsin ya, evet gerçekten öylesin. Senin gerçek yüzünü insanlara tam olarak gösterdiğimde, o zaman dünyanın en büyük şeytanı olduğunu herkes görecek.

2- Kıymetli dostlarım, Esenyurt merkez olmak üzere Bahçeşehir, Hadımköy, Kıraç bölgeleri başta olmak üzere birçok bölgede çalışma yapan Yüksel özyurt ve Orhan özyurt isimli doncu sülünün kasası olan gizli ortaklarıyla bugün sizleri tanıştıracağım.

3-Bu kardeşler aynı zamanda Esenyurt Üniversitesi’nin sahipleridir. orhan özyurt bu üniversitenin mütevelli heyeti başkanıdır. Bu kardeşler sahibi oldukları Özyurt A.Ş.’yi konkordato ilan ettirerek,Karun kadar zengin oldukları halde, alacaklıların paralarının üstüne çökmüşlerdir

4- süslü sülünün gizli ortağı ve kasası olan bu şahısların bazı mülkleri şunlardır: Bahçeşehir’deki İstinye Üniversite Hastanesinin mülk sahipleridirler, Esenyurt City Center AVM’nin sahipleridirler, avm haricinde aynı yapıda da 400 tane rezidans daireleri vardır.

5-Ayrıca devletin arazisine iki tane 10 katlı bina yapıp, bir tanesini belediyeye bir tanesini kaymakamlığa kira yoluyla vermişlerdir (bunu sihirbaz bile beceremez). Ayrıca Alkent 2000 villaları, Toskana villaları, Pelikan villalarındaki, Tulipa villalarındaki …

6- … birçok taşınan mülkün de sahibidirler. Mal varlıkları 1000 tane bile tweete sığmayacağı için burada kesiyorum (ancak yasal soygun yapıp konkordato ilan ettikleri için Özyurt A.Ş.’ nin içini boşalttıkları için hiçbir alacaklıya da borçlarını ödemiyorlar.)

7-süslü sülümanın ortağı olan bu şahıslar Esenyurt, Bahçeşehir, Hadımköy, Kıraç başta olmak üzere başkaca birçok yerin yol bakım çalışmalarını, asfalt çalışmalarını ve birçok şeyini yapıyorlar.

8- Formula 1 pistinin ve o güzergahtaki tüm yolların ihalelerini de süslü sülü üzerinden alıp ne kadar astronomik paralar kazandıkları da ortadadır. Kıymetli dostlarım, bu iki kardeş Esenyurt eski belediye başkanı Necmi Kadıoğlu’na kadın tuzağı kurarak görevden aldırttılar.

9-Necmi Kadıoğlu istifa etti, yerine meclis üyesi ali murat alatepe ismindeki belediye meclis üyesi geldi (bu kişiyle ilgili de ilerleyen zamanlarda bazı paylaşımlar yapacağız. Rüşvet paralarıyla açtığı devasa özel hastaneler ve başka zenginliklerle ilgili.)

10-Bu operasyon doncu süleymanın Ak Partiyi yavaş yavaş ele geçirip Sayın Cumhurbaşkanına sadık olan kişileri diskalifiye etmenin ilk projesiydi. Necmi başkana gönderilen kızlar bilin bakalım hangi üniversitede okuyorlardır?

11-Tabi ki yüksel ve orhan isimli kardeşlerin sahip olduğu Esenyurt Üniversitesi’nde okuyorlardır. Yapılan gizli çekim bir anda elden ele dolaştırılarak Necmi Kadıoğlu görevinden ayrıldı.

12-Necmi Kadıoğlu bile kendisine kurulan tezgahı, süslü sülüman ve bu iki kardeşin ona yaptığını bu paylaşımlardan öğrenecek (süslü sülüman hala Necmi Kadıoğlu’yla arkadaşlık yapıyor).

13-Ben size dedim ya,gerçek bir şeytan.süslü sülüman bu iki kardeşin annelerinin cenazesine bizzat katıldı,ancak doncu sülüman bu kardeşlerin gizli ortağı olduğu son bir senedir konuşulmaya başlayınca babalarının cenazesine gitmeyip akrabalarını ve bir de kendi çiçeğini yolladı

14-Bu kardeşler İstanbul Araklılılar derneğinin başkanlığını da yaparak süslü sülümanın siyasi çalışmalarına da oradan destek veriyorlar. süslü sülü şimdi de bu kardeşleri kullanarak devleti ve milleti soyduğunuz paraların sana nasıl ulaştırıldığını anlatacağım.

15-Bizim süslü sülünün danışmanlarından erdem sürmen var. Eşi de yapılan evlilikten sonra Trabzon Ak Parti il başkanlığı kadın kolları başkanı oldu (yani Ak Partiyi ele geçirme operasyonuna devam ediyorlar)

16-Bu iki kardeş paraları 34 RHN 07 plakalı beyaz Range Rover ve yine 34 RHN plakalı siyah Mercedes ile taşıyorlar. Paraları ya bu danışman ya da süslü sülünün oğlu teslim alıyor.

17-süslü sülü, 2016 senesi aralık ayında Esenyurt’ta toplu açılış töreni yapılırken sen o zaman çalışma bakanıydın. Sayın Cumhurbaşkanı konuşma yaparken orhan özyurt sana Patron nerelerdesin şirkete neden gelmiyorsun? dediğinde elini ağzına getirerek sus işareti yapmıştın.

18-Hatırlıyor musun süslü sülü? Hatırlarsın tabi, çünkü o toplu açılışta 111 tane eserin açılışı birden yapılmıştı. O 111 eserin en az yarısını senin de gizli ortağı olduğun bu iki kardeşin firmaları yapmıştı.

19-Esenyurt Belediyesi el değiştirene kadar o ilçedeki hemen hemen bütün gökdelenleri senin ortağın olan bu iki kardeş yaptı (usulsüz imar değişiklikleri sayesinde). Yani yine milletin hakkını çaldınız.

20-Ayrıca belediye el değiştirene kadar ilçenin hemen hemen bütün ihalelerini senin gizli ortağın olan bu iki kardeş aldı. Çaldınız, çaldınız yine çaldınız ama doymadınız. Gizli ortağın olan yüksel özyurtun oğlunun Çırağan Sarayındaki düğününde nikah şahitliğini sen yaptın.

21-Necmi Kadıoğlu da nikahı kıyan başkandı. Sen nasıl bir şeytansın ya? Adamı kadın tezgahı ile görevden attırdın hala daha adamla dostluğuna devam ediyorsun. Necmi Kadıoğlu denen kişi Sayın Cumhurbaşkanına en sadık olan dostlarından biridir.

22-Sayın Cumhurbaşkanına karşı 20 sene önce İstanbul organize şubede yapılan operasyonda işkence görmesine rağmen aleyhine ifade vermeyen kişiydi (onu da fuhuş tezgahıyla hallettin).

23-süslü sülü, vallahi cezaevine gireceksin. Bu gizli ortaklarının ve tüm gizli kasalarının üzerine olan mallara da devlet el koyacak. Bu sayede devletimiz de zengin olacak. Kıymetli kardeşlerim şimdi en iğrenç bölüme geldik.

24-Bu iki kardeş var ya yüksel özyurt, orhan özyurt, süslü sülümanın ortakları... Fakir olan kızlara burs verip kendi üniversitelerinde okutuyorlar. Hem kendileri hem de yakın çevrelerine de bu kızlardan sevgili ayarlıyorlar.

25-Sakın beni yalanlamaya kalkmayın,kızların isimleri, onlara aldığınız arabalar, arabaların plakaları ve uzun süreler sevgili olduklarınıza aldığınız evlerin adresleri;hepsi kayıtlı.O kızların hepsi bence iyi insanlar.Sizler gibi şerefsizlerin eline düşmüşler maalesef yokluktan

26-süslü sülü dindar nesil yetiştirecektik, ortaya uyuşturucu bağımlısı kokocu kesim çıktı. Mücahitler önce mütahit sonra da sahibi olduğu üniversitelerden kendilerine ve yakın çevrelerine kız ayarlayan namussuz şerefsiz birer pezevenk oldular.

27-Ulan evliyalar diyarı olan ülkemizi Dallas’a çevirdiniz. 40 yaşından küçük kardeşlerim, biliyorum bu tip insanları gördükçe dine karşı inancınız zayıflıyor. Ancak şunu biliniz, bunların namussuzlukları dinimizin kutsallığını kirletmez, kirletemez.

28-Size her zaman söylediğim gibi, moralinizi bozmayın. Siz yeni bir ülke kuracaksınız. Benim size anlattıklarım sayesinde de başta ben olmak üzere herkesten kurtulacaksınız.

29-Ulan devletin namusunu kirlettiğiniz yetmedi, garip kızların namusunu da kirlettiniz. İnsanların kutsal dinimize olan inancını körelttiniz. Kokocu nesiller yetiştirdiniz. Ulan siz bize neler ettiniz? BEN VE KARDEŞLERİM SİZE HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ!

"Suç örgütü üyesi Sedat Peker açıkladı: Soylu'nun büyük kasası Orhan Özyurt" haberi, 03 Temmuz 2021 tarihinde yazılmıştır. 03 Temmuz 2021 tarihinde de güncellenmiştir. Son Dakika kategorisi altında bulunan Suç örgütü üyesi Sedat Peker açıkladı: Soylu'nun büyük kasası Orhan Özyurt haberi 2021 yılına aittir. Bu haberin yanı sıra sayfamızda birçok güncel bilgi ve son dakika haberler yer almaktadır. Suç örgütü üyesi Sedat Peker açıkladı: Soylu'nun büyük kasası Orhan Özyurt 2024 konusundaki bu haber içeriği objektif bakış açısının yansımasıdır. Son Dakika konusunda 18 Temmuz 2024 tarihlidir, bugüne ait güncel gelişmelerden haberdar olmak için bizi Twitter ve Facebook sayfalarımızdan takip edin.

Serkut Bozkurt Genel Yayın Danışmanı

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
SON HABERLER
 1. 16:15 New York'ta Sotheby's Müzayede Evi, Tarihin En Yüksek Bedelli Fosil Satışına Ev Sahipliği Yaptı
 2. 16:01 Instagram'dan Yeni Etkileşim Deneyimi: Süper Beğeni ve Reels'e Çoklu Ses Desteği Geliyor
 3. 16:01 Volta Motor'a Rekabet Kurulu'ndan Ceza
 4. 15:57 Ukrayna'da Seferberlik Yasası Kabul Edildi
 5. 15:51 Amerikan Ekonomisi Bej Kitap Raporuna Göre İstikrarlı Büyüme ve Belirsiz Gelecek
 6. 15:41 Çin'den Yeni Kanser Teşhisçisi: %95 Doğrulukla Çalışan Yapay Zeka Modeli
 7. 15:38 Bankalar IBAN ile EFT, Havale ve FAST işlemlerine yeni dönem başlatıyor!
 8. 15:36 Ticaret Bakanlığından Sert Çıkış: Otomotiv ve Emlak Sektörlerine 889 Milyon TL Ceza!
 9. 15:29 Brent Petrolün Varil Fiyatı 85,47 Dolar
 10. 15:25 Beşiktaş, David Neres, Angel Correa ve Armand Lauriente İle Kanat Takviyesi İçin Görüşüyor
 11. 15:22 Meta'nın Brezilya'daki Yapay Zeka ve Veri Gizliliği Politikası Askıya Alındı
 12. 15:19 WhatsApp kullanıcılarına müjde geldi! Yeni özelliğiyle o sorun ortadan kalkıyor
 13. 15:17 Fenerbahçe, Youssef En-Nesyri Transferinde Sevilla ile Büyük Anlaşma Sağladı
 14. 15:06 Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan 'Onuachu' müjdesini canlı yayında açıkladı!
 15. 14:58 Eskişehir'de İşçi Servisi Alevlere Teslim Oldu
 16. 14:03 Ferrari'nin Elektrikli Modeli Satışa Çıktı: Fiyatına İnanamayacaksınız!
 17. 14:03 Balın Kilosu Altınla Kafa Kafaya: Türk Balı Zenginlik Kaynağı!
 18. 14:02 Instagram'a Flört Uygulaması Özelliği Geliyor: Günde Sadece 1 Kere Yapılabilecek!
 19. 13:57 Denizli'de İş Adamına Sokak Ortasında Silahlı Saldırı
 20. 13:53 Dolar cinsinden borcu olanlar dikkat! Yargıtay'dan örnek karar
Haberleri