Survivor İsmail'in kavga sebebi ortaya çıktı! Görüşmeleri olay oldu! İsmail'e binlerce tepki geliyor! "Yazık o kıza!"

Survivor İsmail'in kavga sebebi ortaya çıktı! Görüşmeleri olay oldu! İsmail'e binlerce tepki geliyor! "Yazık o kıza!"

Tv8 ekranlarının en sevilen yarışmalarından biri olan Survivor'un son zamanlarda konuştuğu tek bir konu var; İsmail ve Gamze! Kavgalarıyla gündeme gelen ikilinin dikkatleri üzerine çekmişti.

Acun Ilıcalı, "Ben senin bir abinim ve o kız beni aradı konuşmak istedi. Benim senden ricam Gamze ile iletişime geçmen. Tek taraflı dinlemekle bu iş olmaz" sözlerini dile getirmişti. İsmail ise dün yayınlanan bölümde Gamze ile konuştu. Peki, ne olmuştu?

Ödülü kazandıktan hemen sonra annesiyle bir konuşma yapan Balaban, "Oğlum, burası senin bıraktığın gibi bir yer değil. Beni burada 4 aydır öldürdüler. Senin bıraktığın gibi değilmiş bu kız. Yılan çıktı hepsi ölümlerden döndüm ben. Sakın orada o kızın adını anma. Biz nişanı attık" sözlerini dile getirmesi şok etkisi yaratmıştı.

ye6yuuy.jpg (627×344)

"Seninle İstanbul'a gittiğimizde benim görünmemden başlayan bir problem oluştu. Oradan sonra ne olduğunu anlamadım. Nişanlı olduğun için SMS gelmez gibilerinden olaylar döndü. Gülsüm anneme etraftakiler böyle şeyler söylemişler. Ben de 'İsmail zaten orada başarısıyla öne çıkacak bir insan. Bunları düşünmüyor' dedim. Ben kimseyi kötülemek istemiyorum. Bunlar gelince konuşacağımız şeyler. Bunları kafana takmanı istemiyorum. Düşündüğün gibi bir şey yok. Gülsüm anne üç gün sonra annemi arayıp, 'Nişanı atıyoruz' demiş. Kim doldurdu bilmiyorum" sözlerini dile getiren Gamze Atakan dikkatleri üzerine çekti. İsmail ise Gamze'ye şok sözlerini dile getirdi.

yryryf.jpg (621×355)

"Annemle konuştuktan sonra zor zamanlar geçiriyorum. İki tarafı da dinlemem gerekiyordu. Gamze ile konuştum. 'Senin düşündüğün gibi bir durum yok' dedi. Burada zor şartlar altındayım bir de bu başıma geldi. İstanbul'a doğru yola çıkarken hep birlikteydik. Gamze benimle İstanbul'a geldi. Annem ve babam rahatsız olduğu için gelmediler. Gamze bana 'Seninle İstanbul'a gelmem sorun oldu' dedi. Bundan dolayı sorunlar olduğunu söyledi. Bunlar bana inandırıcı gelmedi. Ailem bu yüzden nişanı almış olamaz. Bu sorun ben gitmeden düzelmeyecek gibi. Gidince göreceğiz hakkımızda hayırlısı" sözlerini dile getiren Balaban'a binlerce tepki geldi.

ekran-alintisikikikihkighkgih.jpg (628×349)

Gamze'yi dinlediği halde, "Bana inandırıcı gelmedi. Ailem bu kadar gereksiz bir sebep yüzünden nişan atmaz" sözlerini dile getirmesi "Yazık cidden Gamze'ye yazık", "Kız seni seviyorum diye kapattı ama İsmail cidden bunu beklemezdim senden" yorumlarını yaptılar.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv