Survivor Nagihan'dan cinsel istismar itirafı

Survivor Nagihan'dan cinsel istismar itirafı

Başarılı yarışmacı Gökhan Çınar'ın yaptığı programa konuk oldu. Karadere, programda hayatına dair şoke eden bir itirafta bulundu.

NAGiHAN KARADERE'DEN CİNSEL İSTİSMAR İTİRAFI
Hırsı ve azmi ile bilinen Survivor yarışmacısı Nagehan Karadere, Gökhan Çınar'ın Youtube kanalına konuk oldu. Programda samimi açıklamalarda bulunan Karadere, çocukken başından geçen kötü bir olayı da itiraf etti. Karadere'nin o itirafı sosyal medyanın gündemine düştü.

HAYATINDA DAİR ŞOKE EDEN DETAY
Hayatında dair samimi itiraflarda bulunan Nagihan Karadere, çocukluğunda yaşadığı cinsel istismar olayını da itiraf etti. O anları Gökhan Çınar'a anlatan Karadere, herkesi şaşkınlığa uğrattı. 12 yaşında cinsel istismara uğrayan Suvivor yarışmacısı, bir akrabasının kendisine yaptıklarını tek tek anlattı.

AKRABASININ İSTİSMARINI YILLAR SONRA İTİRAF ETTİ
Karadere, "Ben henüz 12 yaşındayken bir istismar yaşadım." diyerek "O dönemler küçük bir kasabada yaşadığımız için akrabalara gidip gelme olayları çok fazla oluyordu. Uzak bir akraba diyebilirim hatta bu olay için. Her gittiğimiz yerde insanlara hizmet etmeyi de çok severdim.
Mutfağa gider evdekilere çay servisi yapardım. Bir gün yine böyle bir durumda salonda herkes otururken ben mutfağa bardakları bırakmaya gitmiştim. Arkamdan birisi geldi ve sarıldı. Ben herhalde yengemdir diye düşündüm. Arkama dönüp baktığımda uzak akrabalardan birini gördüm. Bana sarılıp öpmeye başladı. Ne yapacağımı bilemedim." dedi.

VÜCUDUM TAŞ KESTİ
O anları anlatırken gözyaşlarını tutamayan Karadere şöyle devam etti:

"Vücudum taş kesti ve elim ayağım titremeye başladı. O an sesim çıkmasın ki kimse ayaklanmasın diye düşündüm. Bunun sonrası da oldu. Bu anlattığım ilk olanıydı. Ne yapmam gerektiğini hiç bilemedim"