Survivor Sergen gözyaşlarına boğuldu

Survivor Sergen gözyaşlarına boğuldu

Survivor Ünlüler Gönüllüler tüm hızıyla ekranlara devam ediyor. Ünlüler takımındaki Sergen son bölümde anlattıklarıyla herkesi şoke etti. İşte detaylar...

2021 sezonunda da diğer sezonlar gibi büyük yankı uyandıran ve tüm dikkatleri üzerine çeken Survivor, bünyesindeki yarışmacılarla beraber ekranlarda reyting rekorları kırmaya devam ediyor.

Oynan oyunlar sonrasında kısa röportajlar veren yarışmacılar, söyledikleriyle programa adeta damga vuruyor. Survivor’ın son bölümünde röportaj veren isimlerden birisi olan Sergen, milyonları gözyaşlarına boğdu.

Survivor 2021 sezonuna yedek yarışmacılardan gelen ve çok iyi yüzme bilen Sergen, programın ilk günlerinden bu yana izleyici kitlesinin dikkatinden kaçmıyor ve yaptığı her açıklamayla gündem olmaya devam ediyor. Çok güleç ve eğlenceli bir kişiliği olan Sergen, Survivor’ın son bölümünde gözyaşlarına engel olamadı. Son derece acıklı bir hayat hikayesi olan ünlü yarışmacı anlattıklarıyla gündemde büyük bir yankı uyandırdı.

Her insanın bir hayat hikayesinin olması gibi Survivor Sergen’inde son derece acıklı hikayesi ekranlarda büyük bir üzüntü fırtınasına neden oldu. Survivor 2021 sezonunun başarılı yarışmacılarından birisi olan Sergen, ‘özlem’ duygusunun önemli olduğunu vurgulayarak ekranlarda büyük bir yankı uyandırdı. Ailesi hakkında anlattıkları ise geceye damga vurdu.

“Benim ailem çok küçükken dağıldı…”

Survivor yarışmacısı Sergen, programa katılacağı ilk zamanlarda zorlanacağı tek şeyin açıklık olduğunu ifade etti. Fakat durumun beklenenin aksine seyir göstermesi, Sergen’in duygularını tamamen değiştirdiği ortaya çıktı. Henüz küçük yaştayken ailesinin dağıldığını belirten Sergen, “Benim ailem çok küçükken dağıldı. Sanırım 4. sınıfa gidiyordum. Sürekli bir anne tarafına bir baba tarafına gidiyordum. Bu yüzden çok özlem çektim. Özlem güzel bir duygu ve ben o duyguyu kaybetmiştim. Buraya gelince de öyle olacağını tahmin ettim fakat olmadı!” sözlerini dile getirerek gözyaşlarına engel olamadı.

Anne ve babasının küçük yaşta boşandığını söyleyen Sergen, “Ben çoğu zamanımı annemle geçirdim. Burada açlık falan evet çok zor ama annem beni yetiştirirken çok şey yaşadı. Ben burada annemi çok özlüyorum. Türkiye’de bu kadar özlemiyordum ama Survivor’da bunu daha derinden anladım. Ona sarılmak istiyorum. Küçükken yaşadığın bir travmadan dolayı birisine sarılıyorsunuz ama hiçbir şey hissetmiyorsunuz. Bu gerçekten çok kötü bir şey!” sözlerini dile getirdi. Sergen’in gözyaşları milyonları hüzünlendirdi.

Medya