Survivor Yarışmasında Haksız Bir Nispet Yapan Ayşe Dikkatleri Çekti

Survivor Yarışmasında Haksız Bir Nispet Yapan Ayşe Dikkatleri Çekti

Milyonların severek izlediği Survivor yarışmasında haksız yere nispet yapan Ayşe dikkatleri üzerine çekti! İşte Ayşe'ye gelen tepkiler

Türkiye’nin en çok sevilen yarışması Acun Medya yapımı Survivor her bölümü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Yarışmada her bölüm ödüllendirmelerin olduğu ve yarışların kıyasıya mücadeleler ile kazanıldığı bir ortamda kaybeden taraflar aç kalıyor ve güçten düşüyorlar. Tv8 ekranlarına gelen ve gönüllüler ile ünlüler arasında yapılan yarışlarda bu haftaki yarışta pizza ödülü vardı. Ödülü kazanan takım gönüllüler oldu ve oyun sonunda ünlüler aç kalarak adalarında kalırken gönüllüler karınlarını tıka basa doyurdular.

Survivor'da Hakkında Aşk Dedikoduları Çıkan ve Haftalardır Birinci Gelen Ayşe'nin Bilinmeyen TikTok Videoları - onedio.com

Gönüllülerin Ayşe’si Takım Kendi Arkadaşlarına Nispet Yaptı

Gönüllüler oyuncusu olan Ayşe pizzayı yerken adeta herkese nispet yaptı. Bu ödülden kısa bir süre önce adada yarışmacılar arasında kriz çıkmıştı ve çıkan kavgalardan bazı oyuncular ceza almıştı. Hanzade, Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan en son çıkan kavgadan sonra cezalandırılmışlardı. Bu üç yarışmacı 3 oyunda kazanacakları ödüllerden yararlanamayacaklardı.

Bunun üzerine Ayşe pizza ödülünü kazanınca pizzayı yerken arkadaşlarının canını çektirecek şekilde tavırlar sergileyerek onlara karşı nispet yaptı. Diğer Hanzade, Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan oyuncuları canla başla kazanmak için uğraştıkları bu yarışmada ödülden faydalanamadı ve aç kaldılar. Üstüne üstlük Ayşe’nin tavırları da morallerini bozdu.

Survivor'da ünlü yarışmacı topun ağzında. Kaderi Acun'un iki dudağının arasında

Ayşe Söylediği Sözler ile Tüm Dikkatleri Üzerine Çekti

Yarışma sonrası cezalı olan 3 arkadaşı ödülden faydalanamamalarına rağmen Ayşe öyle bir konuştu ki arkadaşlarına karşı ayıp etti. Ayşe pizzayı yerken şu an bu ödülden yararlanamamak çok üzücü ben böyle bir durumda olmak istemezdim, empati duygum şuanda bitti gibi sözler savurarak nispet yapıcı tavırlar sergiledi. Bu tavırları ve söylemleri ise hem medyadan hem de arkadaşları tarafından tepki çekti. Sosyal medyadan insanlar ise Ayşe’nin üstüne yürüdü ve kendine gelmesi konusunda uyardılar.

GENEL