Survivor Yasin Obuz: Nankör, şeytan diye hedef aldı

Survivor Yasin Obuz: Nankör, şeytan diye hedef aldı

Survivor ekranlarında yer almış ve bir döneme damgasını vurmuş olan Yasin Obuz dün akşam ekranlara gelen o sahnelerden sonra adeta çıldırdı.

Instagram hesabından yapmış odluğu paylaşımla kafalarda soru işaret i bırakan ünlü şarkıcı Yasin Obuz, Evrim Kekelik hayranlarının ise tepkilerine neden oldu. Dün akşam ekranlara gelen bölümü takip ederken Evrim Keklik’in kendisi hakkında yaptığı açıklama karşısında kendisini tutmayan Yasin Obuz, “Nankör, şeytan” diyerek başladı...

Masterchef yarışmasında adını yaptıklarıyla adından sıkça bahsettiren Yasin Obuz daha sonra Acun Ilıcalı sayesinde Survivor kadrosunda yer almıştı. Masterchef yarışmasında finale sayılı günler kalmışken ayrılmak zorunda kalan Yasin Obuz, aynı başarıyı Survivor’da göstermiş ve finale sayılı günler kala elenmişti.

Survivor ve Masterchef yarışmasındaki başarısını göz önünde bulunduran hayranları Yasin Obuz’un haklı olduğunu düşündü. Dün akşam ekranlara gelen Survivor yarışmasının ardından gelenek haline gelmiş olan Panaroma programında Yasin Obuz’un adı anıldı. Yasin Obuz’un adını duyan Evrim Keklik ise “Kapatalım bence bu konuyu. Bu masa çok değerli bir masa böyle isimlerin anılmasına gerek yok” sözlerini dile getirdi.

surskdlgkf.jpg

Bu anları telefonundan izleyen Yasin Obuz ise adeta çıldırdı ve ekran görüntülerine alarak sosyal medya hesabından paylaştı. Evrim Keklik için önce “Besle kargayı oysun gözünü! Konu ben olunca elin ayağın nasıl birbirine girdi…” notunu düştü ve “Nankör arkamdan verdiğin röportajları görmeme rağmen sesimi çıkarmadım…” sözlerini dile getirdi. sözlerini dile getirdi.

suvivotrgjf.jpg

Daha sonra ise Evrim Keklik’in “Bu değerli masada bunları konuşmayalım” sözlerine “Evrim Keklik, o masa babasının MASASI m? Bak bak bak şeytana bak konuyu nasıl değiştirmeye çalışıyor… İşin gücün laf cambazlığı ama ben yemem!!!” notunu düşerek paylaşım yaptı. 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv