Survivor’da yer alan bazı görüntüler aşk iddialarını güçlendirdi

Survivor’da yer alan bazı görüntüler aşk iddialarını güçlendirdi

Survivor All-Star bu sene adına yakışır bir mücadeleyi izleyicilere sunuyor. Gerçekten de birbirinden iyi yarışmacıların yer aldığı programda her sene olduğu gibi bu sene de sürpriz gelişmeler var.

Acun Ilıcalı’nın tartışmasız en çok reyting aldığı yarışma olan Survivor 2022’nin aşk konusunda da geçmiş seneleri aratmayacağı şimdiden belli oldu. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz senelerde eski futbolcu Sercan Yıldırım’ın Gönüllüler takımında yer alan Nisa’ya olan aşkı gündem olmuştu. Fakat Sercan Yıldırım yarışmadan kısa bir süre sonra yeni bir aşka yelken açtı ve evlendi.

Yarışmanın bu seneki bölümlerinde ise iki yarışmacının yakınlığı dikkatli izleyicilerin gözünden kaçmadı. Buna göre Gönüllüler takımında yer alan iki isim birbirlerine olan ilgileri ile dikkat çekti. Bu isimler yakışıklı oyuncu Gökhan Keser ile parkurlardaki başarısı kadar güzelliği ile de konuşulan Sude Burcu. İzleyicilerin bu iki ismi birbirine yakıştırmasına sebep olan görüntülerde ise Sude Burcu, Gökhan Keser’in saçlarıyla oynuyor. İkilinin bu kadar yakınlaşması ise aşk iddialarını güçlendiriyor. Gökhan Keser yakışıklılığı ile olduğu gibi efendiliği ve düzgün karakteri ile de sevilen bir isim. Belki de ünlü oyuncunun hayranları bu tarz bir görüntüyü yakalayınca kendisine Sude Burcu gibi güzel bir yarışmacı ile yakıştırmış olabilir. Yani böyle bir aşkın hiç olmaması olasılığı da aslında fazlasıyla güçlü.

Ünlü ekonomistten korkutan Bitcoin tahmini!

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji