Survivor’da zırıl zırıl ağlanacak! Acun Ilıcalı müjdeyi duyurdu, dengeler tamamen değişiyor! Artık eleme yok, neler oluyor?

Survivor’da zırıl zırıl ağlanacak! Acun Ilıcalı müjdeyi duyurdu, dengeler tamamen değişiyor! Artık eleme yok, neler oluyor?

TV8 ekranlarının en sevilen yarışmalarından biri haline gelmiş olan Survivor, reyting rekorlarını kırmaya devam ediyor. Her bölümünde farklı bir heyecanın yaşandığı yarışmanın son bölümü ise adaya damgasını vurmuştu.

Dengeleri değiştirecek açıklamayı yaparak Survivor tarihinde bir ilke imzasını atacak açıklamayı yaptı. Sevilerek izlenen yarışma hakkında birçok açıklamaya yer veren Acun Ilıcalı Survivor Panorama’da yarışmacılar hakkında da açıklamalara yer verdi.

Melis’in elenmesinden hemen sonra oluşan yeni takımlar hakkında da açıklamalar yapan çok ilginç sözlere yer verdi. Yakın zamanda Survivor tarihinin en büyük ödülünü bizzat yarışmada yapacağını duyuran Acun Ilıcalı, Ramazan bayramına özel olarak bir yarışma ve ödül yapacağını dile getirdi. Sadece bir güne kocaman ödülü sığdırmayan Acun Ilıcalı ödülü iki güne ayrı ayrı böldü. Şimdiden ise yarışmanın ödülünü kazanacağı merak konusu halinde geldi.

yryyfr.jpg

Acun Medya tarafından ekranlara gelerek sevenleriyle buluşan Survivor yarışmasının son bölümünde iki takımın birbirine girdiği anlar dikkatlerden kaçmamış ve sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan’ın sunucu koltuğunda oturduğu yarışmanın bayrama özel bölümünde ise çok özel bir yarışma yapılacağı aktarıldı.

tyerfhyfhyr.jpg

Survivor’da duygulandıran aile ödülü kısa bir süre içinde ekranlara gelecek. Survivor Panorama’ya konuk olan Acun Ilıcalı bayram sebebiyle önümüzdeki hafta eleme olmayacağını ve Cumartesi - Pazar günlerinde Aile Ödüllü oyunun oynanacağını, kazanan takımdaki yarışmacıların ailelerinden ikişer kişinin Dominik’e götürüleceğini açıkladı.

ydetrf.jpg

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv