Survivor'daki yalan ekip tarafından ortaya çıkarıldı!

Survivor'daki yalan ekip tarafından ortaya çıkarıldı!

TV8 ekranlarının yükselen yıldızı olan Survivor yarışmasında bir yalan ortaya daha çıktı.

Birleşme partisinde iki takım bir araya gelmiş ve çok özel anlar yaşamışlardı. Batuhan ve Aleyna arasında geçen konuşma ise Gönülüler adasının karışmasına neden olmuştu. Poyraz'ın konseyde yaptığı açıklamadan sonra milyonların kafası karışmış ve kime hak vereceğini bir türlü anlayamamıştı. 

yafkdlflds.jpg

Aleyna Kalaycıoğlu her ne kadar takımına "Batuhan'a takım hakkında hiçbir şey demedim" sözlerine dile getirse de Acun Ilıcalı'nın titiz çalışmaları sayesinde ortaya çıkan gerçek ağızları açık bıraktı. Binlerce yoruma neden olan konuda; Aleyna'nın Batuhan'a dediği her şey ortaya çıktı. Bunun yanında Poyraz'ın bu sözlerinin duymasının imkansız olduğu da yorumlar kısmına yazıldı...

srkgdlsfk.jpg

Poyraz'la aralarında sadece bir metre olan Batuhan ve Aleyna'nın konuşmalarını bir başkasından duymasına gerek yok. Çünkü Poyraz tüm bu konuşmaları duyacak kadar iki isme yakın duruyor. Aleyna'nın "Güçlü olmasan bizim takımda sürekli seni konuşmazlar. Sürekli işte "Batuhan'ı susturun, Batuhan'ı alın" gibi sözler söyleniyor" dediği anlar kamera kayıtlarına yansıdı.

Tüm bunların yanında Aleyna'nın "Bizimkilerin ağzında sadece sen varsın" sözleri de ekranlara gelen görüntüyle birlikte ortaya çıkmış oldu. Poyraz'la adada tartışma yaşayan Aleyna; Poyraz'a sık sık "Ben takım hakkında hiçbir söylemedim. Bir şey söylesem söylerim size" yorumları ise izleyenlerde 'Aleyna yalan söylüyor" algısını oluşturdu. Bunun yanında konseyde yapılacak olan toplantıda Aleyna Kalaycıoğlu'nun bu hareketinin diskalifiye sebebi olduğuna dair birçok yorum yapıldı.

Konseyde de konusu açılan bu konu hakkında Ayşe "Niye Batuhan 'Bana bir şey demedi' bize orada?" sözlerini getirmesine ise Poyraz hak verdi. "Gözümün içine baka baka yalan söylüyor. Sadece bana değil takıma da yalan söylüyor" sözlerini dile getirdi.

abydijds.jpg

 

 

Medya