TCL 30 Serisi’ne üç tane 5G akıllı telefon öncülük edecek

TCL 30 Serisi’ne üç tane 5G akıllı telefon öncülük edecek

TCL 30XE 5G ve 30 V 5G ilerleyen haftalarda sadece ABD’de satışa çıkarken, TCL 30 5G ise yakında Avrupa’da satışta olacak.

Kullanıcıların en sevdiği teknolojiler arasında yer alan AMOLED ekran, stereo hoparlör, gelişmiş bağlantı ve üstün tasarım gibi özellikler, TCL 30 serisi sayesinde erişilebilir fiyatlarla kullanıcılarla buluşacak.

TCL 30 5G

TCL’in herkes için 5G vizyonu akıllı telefonlardan çok daha fazlasını kapsıyor ve 5G altyapısını iyileştirme vaadini de içeriyor. TCL halihazırda Ar-Ge’ye 1 milyar dolar yatırım yaparak 5G laboratuvarları oluşturdu. Ofisleri, kurumları, evleri, iş ve eğlence mekanlarını özgürleştirmek amacıyla geliştirdiği çözümler, güvenilir, hızlı, hücresel destekli ve geniş bant hızında internet bağlantısı sunarak müşterileri ve mobil operatörleri destekliyor.

TCL “Herkes için 5G” yaklaşımı ile teknolojiyi büyük kitlelere ulaştırmayı hedefliyor. Ayrıca 5G sayesinde daha hızlı yayın akışının yanı sıra internette gezerken, oyun oynarken, video veya müzik dinlerken, sanal gerçeklikte gezerken zenginleştirilmiş deneyimler mümkün olacak.

TCL, ürünlerinin birbiriyle entegre çalışabilmesi sayesinde inovatif cihazlar üretmek ve tüm TCL ekosisteminde bağlantılı deneyimler geliştirmeye devam etmek için ana misyonu olan teknolojiyi demokratikleştirecek adımlar atmaya devam ediyor.

TCL, bu vizyonu gerçeğe dönüştürmek için 2022’nin ilerleyen aylarında Avrupa’da TCL TAB 10s 5G’yi satışa sunacak. Bu tablete güçlü bir 5G router (yönlendirici) olan LINKHUB 5G eşlik edecek. LINKHUB 5G, 256 kullanıcıya kadar gelişmiş Wi-Fi 6 bağlantısı sunarak evleri ve ofisleri daha akıllı hale getirecek.

iPhone SE 2022 için çıkış tarihi belli oldu

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji