Telegram, aylık 5 dolarlık Premium abonelik katmanını başlattı

Telegram, aylık 5 dolarlık Premium abonelik katmanını başlattı

Telegram premium abonelikte dikkate değer özelliklerden bazıları, daha büyük bir maksimum dosya yükleme boyutu, daha hızlı indirmeler, daha fazla kanal ve benzersiz yeni çıkartmalar olması.

Dosya boyutu yüklemelerinde geçerli sınır 2 GB, ancak Premium kullanıcılar, çok sayıda video veya büyük ZIP dosyası gönderen kişiler için kullanışlı olan 4 GB boyutuna kadar dosyalar gönderebilir. Ücretli kullanıcılar ayrıca medya ve dosyaları kısıtlı hızları görmek yerine tam ağ hızlarında indirebilecekler.

Telegram aylıık Premium abonelik paketini sundu

Premium plan ayrıca limitleri ikiye katlayarak 1.000 kanala kadar takip etmenize, her biri 200 sohbet içeren 20 sohbet klasörü oluşturmanıza, herhangi bir Telegram uygulamasına dördüncü bir hesap eklemenize, 10 sohbeti sabitlemenize ve 10 adede kadar favori çıkartma kaydetmenize olanak tanıyacak. Kullanıcılar, benzersiz tepkilerin yanı sıra tüm kullanıcılar tarafından görülebilen tam ekran animasyonlara sahip benzersiz çıkartmalar alacak.

Diğer özellikler arasında sesten metne çeviri yazıları, sohbet yönetimi, daha uzun biyografiler, hareketli profil resimleri, medya altyazıları için daha fazla karakter, 400 favori GIF, 20’ye kadar genel t.me bağlantısı, premium rozetler ve uygulama simgeleri ve reklamsız bir deneyim yer alacak. Telegram ayrıca 2022’de dünya çapında en çok indirilen uygulamalardan biri haline geldiğini ve şu anda aylık 700 milyon aktif kullanıcıya sahip olduğunu duyurdu. Ayrıca, tanınmış kişiler ve kuruluşlar için doğrulama rozetleri, herkese açık gruplar için katılma isteği, geliştirilmiş botlar, Android’de iyileştirilmiş sohbet önizlemeleri, iOS’ta geliştirilmiş harici paylaşım ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm kullanıcılar için birçok yeni özelliği açıkladı.

TSMC’nin 3nm yongaları 2023’ün başlarında piyasaya sürülecek

Teknoloji