Televizyon fiyatları artmaya başladı

Televizyon fiyatları artmaya başladı

Eğer Dünya Kupası’nı kaliteli bir TV’den izlemek istiyorsanız hatırı sayılır meblağları gözden çıkarmanız gerekecek.

Televizyon fiyatları da zamlandı! İşte sebebi! Dünya Kupası Şampiyonası yani World Cup 2022’ye artık satılı günler kaldı.

Bilindiği üzere Türkiye A Milli Takımı da World Cup 2022’de boy gösteremeyecek. Türkiye’nin yer almayacağı turnuvada İtalya gibi dünya futbolunun önde gelen ülkeleri de yer alamayacak.

Televizyon fiyatları

Her ne kadar turnuva 2022 yılı içerisinde düzenlenecek olsa da pandemi koşulları hala sıfıra indirgenmiş değil. Hal böyle olunca da pek çok kişi maçları evlerinden takip etmek zorunda kalacak.

Televizyon fiyatları

Taraftarların World Cup 2022’yi evlerinden takip edecek olmaları 4K televizyon üreticilerine yaradı diyebiliriz. Çünkü pek çok ülke ve bölgede 4K televizyonlara olan talep adeta patlama noktasına geldi.

Televizyon fiyatları

Hali hazırda çip sıkıntısından ötürü üretimin yavaşladığı TV sektöründe 4K TV fiyatlarının arttığı da gözlemlendi.

World Cup 2022’ye sayılı günler kala ülkemizde de 4K TV fiyatlarında ufak artışlar yaşandı. Özellikle de bazı öne çıkan markaların yeni modelleri üst seviye fiyatlardan pazara giriş yapıyor.

Bu arada dip not olarak belirtelim. World Cup 2022 maçları TRT ekranlarından yayınlanacak. Maçlarda 4K desteği de bulunacak.

iPhone 14 Pro bir USB-C bağlantı noktasına sahip olmayacak

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji