Temmuz ayı yabancı film severler için hayli hareketli geçecek

Temmuz ayı yabancı film severler için hayli hareketli geçecek

Neyse ki merakla beklenen yabancı filmlerin ardı ardına beyaz perdeye gelmesiyle bu durum pek de fark edilmedi. Temmuz ayı yabancı film severler

Son dönemde öyle elle tutulur kalitede bir yerli film vizyona girmedi. Neyse ki merakla beklenen yabancı filmlerin ardı ardına beyaz perdeye gelmesiyle bu durum pek de fark edilmedi. Temmuz ayı yabancı film severler için heyecanlı gececek.

Geçtiğimiz son birkaç ayda olduğu gibi Temmuz’da da birbirinden hit yabancı filmler vizyondaki yerini alacak. Bu filmlerden en çok öne çıkanı ise hiç şüphesiz Spider-Man Far From Home.

Temmuz ayında vizyona girecek yerli filmler için tıklayın

Bilindiği üzere 22 filmlik Marvel sinematik evreninin ilk perdesi Avengers Endgame ile kapanmıştı. Dolayısıyla Spider-Man Far From Home’un Endgame’den sonraki ilk film olması, bu açıdan hayli önemli. Yapımcılar daha önce Spider-Man filminin yeni perdenin ilk filmi değil, ilk perdenin son filmi olduğunu açıklamışlardı. Endgame ile kafalarda kalan bazı soru işaretlerini giderecek olan yapım 5 Temmuz itibariyle vizyona girmiş olacak.

Temmuz ayında Spider-Man Far From Home haricinde bir dizi hit yapım daha izleyiciyle buluşacak. Bu yazımızda Temmuz ayında vizyona girecek yabancı filmler listesini sizlerle paylaşacağız. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri vizyona girecek olan hit yapımlar ve bu yapımlara ait tanıtım videoları ile başbaşa bırakalım. (Diğer filmler için sayfayı değiştiriniz)

Spider-Man Far From Home

Vizyon Tarihi: 5 Temmuz

Tolkien

Vizyon Tarihi: 5 Temmuz

Ash Is Purest White

Vizyon Tarihi: 5 Temmuz

The Lion King (Aslan Kral)

Vizyon Tarihi: 19 Temmuz

Gloria Bell

Vizyon Tarihi: 19 Temmuz

Midsommar

Vizyon Tarihi: 26 Temmuz

Yuli

Vizyon Tarihi:  26 Temmuz

Bilim Teknoloji