Tepkiler üzerine Başkan Ali Koç’tan flaş karar

Tepkiler üzerine Başkan Ali Koç’tan flaş karar

Fenerbahçe'nin Aytemiz Alanyaspor ile oynadığı ve 1-1 berabere kaldığı karşılaşmanın ardından camiadan gelen tepkiler üzerine Başkan Ali Koç'tan flaş

Fenerbahçe'nin Aytemiz Alanyaspor ile oynadığı ve 1-1 berabere kaldığı karşılaşmanın ardından camiadan gelen tepkiler üzerine Başkan Ali Koç'tan flaş bir karar geldi. Koç, Fenerbahçe TV'de gündeme dair açıklamalarda bulunacak.

Süper Lig’in 21. haftasında oynan ve hakem kararları nedeniyle büyük tepkilerin yaşandığı Alanyaspor maçının ardından Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan flaş bir karar geldi. Camiada dinmeyen öfke nedeniyle geniş çaplı bir açıklama yapmak ve sezon başından bu yana yaşananlar için değerlendirmelerde bulunmak isteyen Ali Koç Fenerbahçe TV’de canlı yayına çıkacak.

Sarı lacivertlilerde resmi siteden yapılan açıklamada Başkan Ali Koç’un, yarın (10 Şubat) saat 14.00’de açıklamalarda bulunacağı duyuruldu. Ayrıca sarı lacivertlilerde taraftar grupları tepki göstermek için 12 Şubat Çarşamba Günü, saat 15.00’da Türkiye Futbol Federasyonu Riva Binasına yürüyüş yapacak.

Son Dakika Haberleri