TFF, Saray danışmanı olan Hülya Koçyiğit’in eşine görev verdi

TFF, Saray danışmanı olan Hülya Koçyiğit’in eşine görev verdi

78 yaşındaki Selim Soydan, Türkiye Futbol Federasyonu'nun yeni yönetiminde A Milli Takım sorumlusu olarak görevlendirildi. Birgün gazetesinden...

78 yaşındaki Selim Soydan, Türkiye Futbol Federasyonu'nun yeni yönetiminde A Milli Takım sorumlusu olarak görevlendirildi. Birgün gazetesinden İbrahim Varlı ise Selim Soydan'a verilen görev sonrası Hülya Koçyiğit ve ailesi hakkında bir hatırlatma yaptı.

Yönetim Kurulu'nda en dikkat çeken isimlerden birisi de Selim Soydan oldu. 78 yaşındaki Soydan, yeni yönetimde A Milli Takım sorumlusu yapıldı.

Uzun yıllar Fenerbahçe'de top koşturan Soydan, A Milli Takım'da da forma giydi. Futbol kariyerini 31 yaşında sonlandırdıktan sonra sinema sektörüne giriş yaptı. 1968 yılında Hülya Koçyiğit'le evlenen Soydan, Gülşah Film Şirketi'nin sahibi ve kurucusudur.

İBRAHİM VARLI'DAN HATIRLATMA

Birgün gazetesinden İbrahim Varlı kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, '''Bir gün herkes Erdoğan’ı takdir edecek' demişti

?Hülya Koçyiğit: Saray’ın kültür sanat danışmanı ?Kocası Selim Soydan: Milli Takım Sorumlusu yapıldı ?Damat Engin A.Düzyatan: TRT’den dizi başına 150 bin TL alıyor ?Damat Ender Alkoçlar: Konyaaltı Plajı’nda ballı ihaleyi kaptı'' dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika