Thanos 'un yerini kim alacak?

Thanos 'un yerini kim alacak?

Sonunda Thanos öldü. Peki şimdi ne olacak? Thanos 'un yerini kim alacak? İşte Thanos'un yerini alabilecek, Marvel evreninin en güçlü 5 karakteri.

Sonunda Thanos öldü. Peki şimdi ne olacak? Thanos 'un yerini kim alacak? İşte Thanos'un yerini alabilecek, Marvel evreninin en güçlü 5 karakteri.

22 film ve 10 yıla yayılan Marvel sinematik evreninin ilk perdesi sona erdi. Malum Avengers Endgame sonunda Thanos 'a veda ettik. Peki şimdi ne olacak? Thanos'un yerini kim dolduracak? Dünyayı yok etmeye çalışan yeni kötü karakterimiz kim olacak?

Bilindiği üzere Marvel filmleri tüm hızıyla devam edecek. Dolayısıyla Thanos'un yerini alabilecek, onun kadar kötü ve onun kadar güçlü bir karaktere ihtiyaç var. Neyse ki Marvel evreni bu konuda oldukça geniş bir kütüphaneye sahip.

 Thanos

Yani Thanos'un yerini alabilecek onlarca karakter mevcut. Hem de bu karakterlerin bazıları Thanos'tan çok daha güçlü.

Bu yazımızda Thanos'un yerini alabilecek Marvel evreninin en güçlü 5 karakteri ile karşınızdayız. Hemen baştan belirtelim. Bu karakterlerden hangisinin daha güçlü olduğunu bilmiyoruz. Aslına bakılırsa kimse bilmiyor. Çünkü bu karakter şundan daha güçlüdür diye bir fasikül yok. Fakat Stan Lee'ye kulak asacak olursak, evrenin en güçlü ve en kötü ismi belli. Kim mi? Detaylar Marvel evreninin en güçlü 5 karakteri listemizde.

Void

Marvel evreninde önümüzdeki dönemde görmemizin muhtemel olduğu karakterlerden birisi de Void. Çizgi roman okuyanların da bildiği üzere Void aslında Sentry’nin karanlık tarafı.

Bir ara Asgard’ı yok eden Void sonrasında Thor tarafından öldürülmüştü. Dolayısıyla güçlü bir karakter. Void belki bir sonraki Avengers filminde temel düşman olarak karşımıza çıkabilir.

Lord Chaos

Varlığının temeli ve ne kadar süredir yaşadığı tam olarak bilinmeyen Lord Chaos, gittiği yerlere yıkım getiren bir karakter. Gücünün limiti olmaması ve tüm evreni yakıp yıkmayı kendine görev edinmesi, onu Marvel’ın en kötü ve en güçlü karakterlerinden biri yapıyor.

Dormammu

Aslında Dormammu pek çok Marvel çizgi romanında Dr. Strange’in rakibi olarak karşımıza çıkmıştı. Marvel evreninin en güçlü mistik karakterlerinden biri olan Dormammu, tüm galaksileri Dark Dimension yani karanlık boyuta dahil etmek için uğraşan bir karakter.

Yeni Marvel filmlerinde Dr. Strange’in ön saflarda olması, Dormammu’yu beyaz perdede görme ihtimalimizi hayli arttırıyor.

Infinity

Marvel evreninin kuşkusuz en güçlü karakterlerinden birisi de Infinity. Kendisini uzayın ve evrensel boşluğun şekil bulmuş hali olarak tanımlayan Infinity, sınırsız bir güce sahip. Amacı tam olarak bilinmese de İntikamcılar’ın en köklü düşmanlarından biri olduğu kesin.

Galactus

Bir sonraki Marvel evreninde görülmesi en muhtemel olan kötü karakter Galactus diyebiliriz. Sınırsız kozmik güç ve bilgi birikimine sahip olan Galactus da listemizdeki diğer karakterler gibi sınırsız bir güce sahip.

Gezegenlerin enerjisi ile beslenen Galactus dünya yok edici olarak da biliniyor. Marvel evreninin önemli isimlerinden biri olan Stan Lee’ye göre, Galactus Marvel’ın en güçlü karakteri konumunda.

Iron Man OnePlus 7 Pro reklam yüzü olacak!

Bilim Teknoloji