Trajikomik kadın kaçırılması

Trajikomik kadın kaçırılması

İzmite 'te, özel bir dil okulu çalışanlarının yaptığı kardan kadın sebebi belli olmayan nedenden dolayı çalındı.

Türkiye’de, kardan da olsa kadın olmak çok zor. Çünkü İzmit'te özel bir dil okulu çalışanlarının yapmış olduğu kardan kadın, çalındı ve sebebi bilinmiyor. Çalışanlardan biri 'Resmen kaçırdılar, Türkiye’de, kardan da olsa kadın olmak çok zor. Kar her yerde var, yapabilirlerdi. Hala nedenini anlamadık' diye konuştu.

 

İzmit'te Yenişehir Mahallesi’nde bulunan özel bir dil okulu çalışanları, okulun girişine kardan bir kadın yapıp  boynuna atkı taktılar.  Ertesi gün, sabah erken saatlerde okula gelen çalışanlar, kardan kadının yerinde olmadığını fark ettiler. Yapılan güvenlik kameraları incelemesinden sonra hava karardıktan sonra okulun önüne gelen iki erkeğin, kardan kadını kucaklayarak götürdükleri görüldü.

Trajikomik kadın kaçırılması.!

 

Çalışanlardan  Harun Aslan'ın anlattıklarına göre, “Arkadaşlarımızla beraber burada kardan kadın yaptık fakat ertesi gün işe geldiğimizde kardan kadınımız ortada yoktu. Biz herhalde rüzgardan yıkıldı sandık. Sağa sola baktık, yüzüne taktığımız havucu ve kömürü, şalı arayıp bulamayınca hep beraber kamera kayıtlarına baktık. Daha sonra 4 kişinin geldiğini ve 2 kişinin de kardan kadını kucaklayıp kaçırdığını gördük. Çok şaşırdık, gülsek mi, ağlasak mı karar veremedik” diye konuştu. Diğer bir çalışan Lina Zekheria anlattığına göre ise ;“Kar yağdıktan sonra dışarıya ekip olarak çıktık eğlenmek için, kardan kadın yaptık. Ertesi gün geldiğimizde yerinde olmadığını gördük. Güvenlik kameralarını inceledik. Daha sonra iki kişinin geldiğini gördük. Görüntüleri izlerken sadece fotoğraf çekileceklerini sandık ama daha sonra taşıyarak götürdüler. Resmen kaçırdılar, kardan da olsa kadın olmak çok zor Türkiye’de. Kar her yerde var, yapabilirlerdi. Hala nedenini anlamadık” dedi.

 

Kaynak:Haber Kaynağı

3. Sayfa