Trans birey Birsu, 'Bekaretimi Berk Oktay aldı' dedi ortalık karıştı: 'Aramızda çok büyük bir sır var'

Trans birey Birsu, 'Bekaretimi Berk Oktay aldı' dedi ortalık karıştı: 'Aramızda çok büyük bir sır var'

Daha önce katıldığı “Söylemezsem Olmaz” programı canlı yayınında, oyuncu Berk Oktay’la cinsiyet değiştirme ameliyatı olmadan önce birlikte olduğunu öne süren trans birey Birsu, Instagram hesabı üzerinden açtığı canlı yayında iddialarına devam etti.

Trans birey Birsu, Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto’nun sunduğu canlı yayına telefonla bağlanan Berk Oktay’ın avukatının kendisine “Beyefendi” diye hitap etmesi üzerine, haraket davası açtığını açıkladı.

Pembe kimlik alabilmek için 20 yıl ailesini görmediğini, hem ailesi ile hem de yakın çevresiyle büyük mücadeleler verdiğini ifade eden trans birey Birsu, bu sebeple; avukatın milyonların önündeki hakaretine kayıtsız kalamayacağını söyledi.

Yurt dışında geçirdiği cinsiyet değiştirme operasyonunun ardından ilk kez Berk Oktay’la birlikte olduğunu öne süren Birsu; ‘Bekaretimi Berk Oktay aldı, 7 ay peşimden koştu’ iddiasında bulundu.

Bu arada bu ameliyatın prosedür olarak çok zorlu bir süreç olduğunun da altını çizdi. Ameliyatının Tayland’ta gerçekleştiğini belirten trans birey Birsu, “ ameliyatımı bu işin patentini almış, dünyanın en iyisi sayılan doktor gerçekleştirdi” ifadesini kullandı.

Berk Oktay’la yıllar önce Akasya Durağı isimli dizinin 17. bölümünde, konuk oyuncu olarak oynadığını da söyleyen Birsu, o dizide oynamak için 40 trans bireyin arasından seçildiğini belirtti.

Dizide Berk Oktay’la sadece tanıştıklarını söyleyen irsu, yıllar sonra tesadüfen yakışıklı oyuncuyla aynı sitede komşu olduklarını, köpeğini gezdirirken Berk Oktay’la tanıştıklarını ve sonrasında ilişki yaşadıklarını öne sürdü.

“Herkes birşeyler söylüyor, kimi yalan diyor, kimi iftira diyor ancak ben ne yaşadığımı biliyorum” diyen trans birey Birsu, karşı tarafın kendisine iftira davası açmasını beklediğini söylerken;

“Elimdeki yazışmaları veya videoları ifşa etmek gibi bir niyetim asla yok, ispat isterlerse ve gerekirse mahkeme safhasında bu bilgi ve evrakları ulaştırırım” dedi. Yakışıklı oyuncu ile aralarında çok büyük bir sır olduğunu, o sırrı da gerekirse açıklayabileceğini ifade etti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam