TRT Masumlar Apartmanı'nı askıya aldı!

TRT Masumlar Apartmanı'nı askıya aldı!

TRT1 ekranlarının en sevilen dizileri arasında yerini alan Masumlar Apartmanı dün akşam ekranlara gelmesi gereken bölümü yayınlanamadı.

Başrollerinde Merve Dizdar, Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu gibi usta yeteneklerin bulunduğu dizide bir ailenin acıklı hikayesi ekranlara geliyor. Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi isimli kitabından diziye uyarlanan dizi heyecanı eksilmeyen bir tarafı her zaman elinde tutuyor. 

Dizinin ekranlara gelen son bölümünde ise seyirciyi merakta bırakacak bir gelişme yaşanmıştı. Tansel Öngel'in hayat verdiği Naci karakteri diziden ayrılıp ayrılmayacağı merak ediliyordu. Ankara gideceğini Safiye'ye açıklayan Naci, Safiye'nin verdiği tepki karşısında büyük bir şok yaşamıştı. Bunun yanında ise Esat ve Gülben'de başlamadan biten bir hikayeye kurban gidiyor gibiydi.

Esat'ı karşısında görünce büyük bir şoka uğrayan Gülben, olduğu yere çökmüş ve sinir krizi geçirmişti. Han ise hemen Gülben'in yanına koşmuş ona destek olarak yanında olmuştu. Esat ise ne yapacağını bilemez bir halde Esra ile olay yerini terk etmişti.

Han ise İnci ile arasındaki sorunları çözmek için büyük çaba sarf ediyordu. Doktor yardımı almaya karar veren Han, tüm sorunlarını anlatmaya başlamıştı. Doktorun Han'a ne diyeceği merak konusu olurken, tüm bunların cevabının verileceği bölüm ekranlara gelmedi.

Ekranlarda Masumlar Apartmanı dizisini bekleyen seyirci, karşısında Türkiye – Letonya maçını görünce şok olmuştu. Dizinin yayın hayatının bittiğini düşünen izleyicilere Haberler Ankara olarak müjdeyi verelim! Dizi sadece 1 haftalığına yayına ara verdi. Gelecek hafta Salı günü ekranlarda kaldığı yerden devam edecek!

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv